SV650 je i moj prvenac. Lagan je i lako se upravlja sa njim, sto bi ljudi rekli "Vozi se kao bicikl". Za gradsku, medjugradsku voznju i krace putovanje meni je odlican. Samo oprezno sa gasom, jer motor je prava zverka.
Imaju dosta pristupacnu cenu pa sam se zainteresovao, ne znam da li za te pare moze da se dobije neki kvalitet... Otici cu ovih dana bas da pogledam, u svakom slucaju hvala na odgovoru.
Pozdrav svima, ja sam Žarko iz Rume. Vozim Suzuki SV 650N koji je u mom vlasništvu od pre par dana, inače prvenac. Nadam se da ću na forumu pronaći mnoštvo korisnih informacija i da ćemo od sada pa ubuduće razmenjivati iskustva i mišljenja oko dvotočkaša.