Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. za kolege sa foruma moze i po 3500.
  2. Cao kolege, Prodajem mog Bandita mazenog i pazenog kao clan porodice. Sve informacije su na linku, dodao bih samo da moze da dodje u obzir neki motor 1500-2000 evra + vasa doplata. Od motora moze razno, samo ne sportski i coperi. Suzuki GSF 1250 Bandit ABS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Suzuki GSF 1250 Bandit ABS, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 80300 km, Beograd. Cena 4.000 € - Motori - Polovni Automobili .
  3. Pusten je sa VMA na kucni oporavak, za sad da kucnem u drvo sve ide kako treba.
  4. Na skupu od svih motora 20% GS 1200 i 1250. Prvi put u zivotu sam video na jednom mestu 4-5 komada Bandita velikog obradovao se
  5. I ja ne gadjam kisu, ali kad me zadesi cepam sta sad. Ovo na putu za Trebinje su bili potoci, i sad ce neko da me ubedjuje da ne znam sta osecam pod dupetom kako se ponasa guma. Prosle godine isti put, ista temperatura, isto kisa, isti pritisak, isto stelovanje, isti stil voznje, druga guma, razlika nebo i zemlja.
  6. Aj da se upisem, bandit 1250S, stavio mitas tf. Poredim sa prethodnim angel ST, po suvom mitas skoro kao pireli, po mokrom, razlika nebo i zemlja, mitas gori za nekih 40%. To su samo neki moji utisci.
  7. Ma otkud znas sta ce biti za 5 dana sto se tice vremena, mozda padnu 2 kapi
  8. Update: prebacuju ga danas na VMA, stanje stabilno, javljamo uskoro vise informacija.
  9. Samo da se javim, Nenad(Ivanov brat) i ja smo u Mitrovici, uskoro treba da odemo do bolnice da obidjemo Ivana. Da se zahvalim kolegama bajkerima iz Mitrovice, prave ljudine, nista ne bi uradili bez njih.... Zivi bili ljudi i cuvajte se
  10. Najveci problem u celoj prici je taj sto je poprilican broj bajkera juce isto presao granicu i po nekim informacijama isli su u Gracanicu na neki skup ili sta je vec bilo. Veliki broj tih ljudi se danas vracalo ka Srbiji, i otuda dosta prijava da su vidili "neki motor sa BG tablicama"... Svakako, sutra Ivanov burazer i ja krecemo rano ujutru ka tamo. Ako nekoga ima da se prikljuci i pridruzi dobrodosao je i neka se sutra javi na 066 6776742
  11. C Cuo sam se upravo sa tim deckom, nije Ivan to u pitanju...
  12. Kamere isto proveravamo. Najgore je ako je odlucio da kod Kosovske Mitrovice skrene sa glavnog puta i odlucio da ide do Gracanice zaobilaznim putem gde nema zive duse. Jer da je ostao na ovom glavnom putu do Gracanice, tu dosta vozila prolazi, trebalo bi da je neko nesto video...
  13. Kolege, jos uvek ni traga ni glasa od Ivana. Zamolicu vas, ko moze, ove slike koje cu okaciti da prosledite po viber i fb grupama. Sve sto znamo je da je oko 14:30 usao na Kosovo i da se uputio za Gracanicu. Policija nema info kao ni bolnice, i nema prijava saobracajnih nesreca. Ivan Milosevic Motor SV 650 sive boje
  14. Ne znamo jos uvek....
  15. Jarinje je prelaz, marka motora SV 650 sive boje.
  16. Brat njegov je pre 2h u Beogradu prijavio nestanak u SUP-u, onda su oni kontaktirali policiju na granicnom prelazu i dobili smo informaciju da su te registarske oznake oko 14:30 presle Srpsku granicu. On decko se nije javljao ceo dan, i pre par sati je postao nedostupan, to je sve sto znam...
  17. Kolege, Da li imamo nekoga na forumu ko je sa Kosova? Radi se o tome da kolega bajker je danas krenuo iz Beograda za Gracanicu kod drugara, imamo informaciju da je oko 14:30 presao Srpsku granicu, medjutim on se vise ne javlja cak je sada i nedostupan, na mesto gde je trebao da stigne se nije pojavio. Pa ako imamo nekoga ko je sa Kosova ko bi mozda nekako mozda mogao da pomogne, ne znam ni ja kako...
  18. Za Trebinje ide info da ce se znati u ponedeljak, zivi bili pa docekali da se odrzi
  19. Videh da ti sve ovce nisu na broju jos dok si pricao o vakcinama i virysu ali sad si ga zacementirao izjavom.
  20. Pusti ti brate moj brojke. Razlika u agregatima je ogromna, sto se tice snage, skoro da nisu ni za poredjenje. Ovo ostalo sta kome vise odgovara, ja bih pre vozio Stroma na duza putovanja, udobniji motor.
  21. Problem je sto ima dve grupe pretpostavljam, oni koji nemaju pojma sta je bandit 1250, i oni koji znaju, ali ti sto znaju verovatno su svesni da za oko 1500 evra manje ima isti samo bez oklopa i gear indikatora. I ja kad sam kupovao bilo je obican bez oklopa za 3300 i sa oklopom 5000evra, mozda je taj od 5k bio godinu dana mladji. Tako da bih to vise prepisao nezahvalnoj poziciji motora na trzistu.
  22. Decko ima vise postova, cak se i predstavio u Decembru 2020.god, mozda lepo pita
  23. Kod nas jos uvek nista... Ovo je Bugarska Мото календарът за 2021 | Българска Мотоциклетна Медия BMM.BIKE Мото календарът за 2021 е неясен. И не само към този момент. Заради...
  24. A ti to znas kako, da se bas ovaj covek bahatio pa ga kaznio Bog? Mozda bio pod rotacijom, a vozi na celavim gumama, jer mup nece da im kupi nove, vec moraju od svoje plate da daju
  25. Skineš točak, disk, lagere zaštitiš i odneseš na peskranje, potom na plastifikaciju. Za dva točka 17" me koštalo oko 5500 din. Lagere sam zamenio i stavio nove. Ostavio sam ih da bi "sačuvali" ležišta. Gde si radio peskiranje/plastifikaciju, i koliko im treba vremenski da urade?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja