Ja sam pazario najobicniju 4x2 m, maslinasto zelena, porubljene ivice sa ojacanim coskovima, u Wobby House, znaci nije za motorcikle
Kostala je 400 din zimus. Za te pare radi k'o aviJon. Ne potparuje, tj. ne javlja se kondenzacija na motoru jer ne moze da obuhvati ceo, npr. prednji tocak i blatobran je ceo nepokriven, viljuska je pokrivena. I odozdo, od visine fuzastera ka zemlji je sve golo.
Slikacu sutra ako stignem pa cu postaviti slike ovde.