Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Ove delove preferiram kao nove, naravno. Kod Mikija su lanci 1200 i 1600, to nije problem. Ali zadnji lancanik je kuku&lele...al' ako mora...
  2. Pred polazak na moje prvo putovanje sa mojim prvim motorom :
  3. Ne sekiraj se, bice i sledece godine, a ja tada idem bolje organizovan
  4. A ja moram pod hitno da menjam lancanike i lanac. Moze li neko da mi kaze orjentaciono cenu, da ne zivkam prodavce bez veze...
  5. A mozes li da opises u kratkim crtama sta bi sve tu trebal da se radi i sta se time dobija (ne da li se isplati) ?
  6. Evo slike :
  7. Vojvode Stepe, kad ides ka Banjici, prodjes Saobracajni fax sa leve strane, sa desne naletis na studentski dom 4. April, e pa bukvalno preko puta doma, znaci sa leve strane.
  8. Ja sam pazario najobicniju 4x2 m, maslinasto zelena, porubljene ivice sa ojacanim coskovima, u Wobby House, znaci nije za motorcikle Kostala je 400 din zimus. Za te pare radi k'o aviJon. Ne potparuje, tj. ne javlja se kondenzacija na motoru jer ne moze da obuhvati ceo, npr. prednji tocak i blatobran je ceo nepokriven, viljuska je pokrivena. I odozdo, od visine fuzastera ka zemlji je sve golo. Slikacu sutra ako stignem pa cu postaviti slike ovde.
  9. Put do gore je malko nezgodan, sitan i krupan kamen. Jedna krivina je kriticna za spustanje nazad nizbrdo. Zbog te krivine nisam se usudio sam da se penjem sa Jawom, sad za 1. maj, uz asistenciju moze... Ambijent :
  10. Imam ja mali plac 4 Km od Arandjelovca, sa glavnog puta se ide uz brdo jos malo manje od 2 km, ima izvorske vode, mesta za satore i razanj/rostilj ima oko 8 ari, nema objekat za prenociti, sem stare tecine kuce. Evo malo slika :
  11. Mogu li da zamolim nadlezne da iseku temu i postove u vezi ovog Yugo presretaca da prebace u novu, pa da tamo nastavimo ?
  12. Niko nije pominjao skup u Kovinu u ovoj temi... Ja sam samo pitao za kilometrazu rute u ovoj temi i video satore na jednoj slici.
  13. Jedna od najjacih istorijskih fotki koje sam ikada video ! Ako imas jos nesto slicno, slobodno podeli
  14. Ajd postavi link, bas bih hteo to da odgledam. Ako je protiv pravila foruma, posalji mi na mail... Ako je neko slikao kolonu u pokretu, neka postavi slike
  15. Prakticno i u ratu i u miru, protiv 'izvini, nisam te video' vozaca
  16. Ako se ne plasite Ceske konkurencije, slobodno zovnite na sledecu voznju Na kraju krajeva, jel' vozimo cvaje il' sta?
  17. Benjamine, nemoj sad ti mene pogresno da razumes. Ako lik vozi nadrkani krsh (sto nije presudno ni bitno, ali doprinosi opstem utisku o doticnom) i upada u kolonu k'o kamikaza i pretice delove kolone kroz nepregledne krivine nervoznom metodom voznje, sta drugo da se misli i radi takvoj osobi? Sigurno mu se ne poradja zena u bolnici pa zuri da stigne na vreme
  18. Videh u MZ sobi ili Garazi, nebitno, neko je postavio sliku MZ-a sa hladnjakom iz auta, gde je povezao tako da taj hladnjak hladi ulje iz menjaca. Kako je to izvedeno, kad fabricki nije predvidjeno da se ulje hladi na takav nacin, niti ima uljne pumpe?
  19. +1 znaci da se slaze sa citatom koji je naveo (internet language)
  20. Jos Jos Jos ! Hocemo Jos !!! :o :o
  21. Na poligonu imas osmicu i pravac. Pravac moras da prodjes sa saltanjem 1-2 i zaustavljanjem pre bele linije. Za polukruzno ja mislim da ide tako. Naravno, bacis pogled i u ogledalo i obavezno glavu okreni da vidis iza sebe pre nego sto predjes u suprotnu traku.
  22. Bila je jedna na Trosarini, kad krenes uz Vojvode Stepe ka Kumodrazu, odmah iza semafora, sa leve strane.
  23. Izgleda da je ipak ukapirao da smo brojniji od njega
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja