Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6325
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Bitno da si ti dobro prosao !
  2. Gde i da li ima da se kupi kiselina za olovne akumulatore? Hocu malo da se zanimam i ovaj moj iz Honde da operem. Nista ne gubim ako malo probam, ionako je 'crko' a novi cu lako da kupim ako ovo ne uspe.
  3. Prelepa je Hvala! I tvoja Hondica je ko bombonica... Nek je sa srecom lorde Jesi ovo od marka pazario??? Hvala Jeste, od Marka.
  4. Aco druze, ukljuci metlu i zakljucavaj temu. Ode kud ne treba.
  5. @killer - to ti je normalno na svakoj Jawi @ljuba - cena zavisi i od sveukupnog stanja
  6. A sto ne prihvatas? Sve stavke su na mestu. Uostalom ovo je samo podsetnik a ne predavanje. Ko nece, ne mora
  7. A za lonce je dovoljan 0.5 ili 1mm
  8. Ja sam za prvu pomoc pravio od kartonske korice sveske. Skines lonce i dobro ga operes i osusis. Onda ivicu (povrsinu) koja naleze na karb tanko namazes tovatnom mascu i pritisnes na karton, da ostavi trag. Po tome lepo iseces nekim finim makazama. Ne zaboravi rupe za srafove. Novodobijeni dihtung premazes sa obe strane malkice, tovatnom mascu i sklopis sve nazad. Srafove stezes unakrst. Meni je ovo resenje drzalo nedelju dana i onda je ponovo probalavilo. U medjuvremenu su mi bili stigli pravi dihtunzi za lonce
  9. Ocekujem od ponedeljka, utorka. Ostalo je vrlo malo da se uradi. Radi
  10. Moja nova ljubimica
  11. Polukruzno vec menja perspektivu dogadjaja
  12. Pozdrav drugar Odakle si?
  13. Tacno 1000% ! Bulevar sa tri trake na Novom Beogradu, ja idem srednjom izm. 50-60kmh, stizem do b. pumpe (Sunce se zvala ranije) i gledam budalu koji izlazi sa iste i mislim se u sebi 'Nece valjda, pa prazan je put...' Naravno da je hteo bez gledanja, bez usporenja, bez migavaca, ukljucuje se i pravo u srednju ispred mene, na 2 metra ! Poceo sam ja da usporavam na vreme, sirena od Opela nije nista pomogla... matora pijana stoka, samo je slegao ramenima ni nepogledavsi me u oci bez i jedne reci, kad sam ga zaustavio na sred ulice...
  14. Vratices mu a skoro si sve sredio ?? Pa bar mu neku paru uzmi za servis Par pakni je oko 6-7E, 'neoriginali' Ja sam moje lepio u Beogradu i prezadovoljan sam ! Izaslo me 2000din za oba tocka (4 pakne) @ thepainkiller - imas PP
  15. lord_oblivion

    MZ Caffe

    Jel doruckuje srafove?
  16. I tu je kraj?! Neko rece u drugoj temi, kamerica pa sa snimkom u policiju... i po forumima i po mejlovima i po sajtovima javnih glasila ...
  17. A sto da ne, evo nas nekoliko se vozilo sa Jobefett-om, potvrdicemo sve, bili smo prisutni Naj gore što može neko da uradi je da lažno svedoči,zaboravi na to Slazem se.
  18. A sto da ne, evo nas nekoliko se vozilo sa Jobefett-om, potvrdicemo sve, bili smo prisutni
  19. Moze ga tuzi. Mozda i da dobije na sudu. Onda ostane bez posla.
  20. Iskreno i bez zadnjih namera te pitam i ocekujem isto tako iskren odgovor - Koliko bi ti vozio brzo kroz tu krivinu, motor ne auto ?
  21. Lorde,kad cemo da ponovimo povratak iz Jagnjila? Kad kupis motor A moze i sad posle 15-og, jedan dan idem za AR, preko SD i ML. Ako si se uzeleo krivina, mozemo se vrnemo preko Rudnika i tako to
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja