Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6325
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. lord_oblivion

    MZ Caffe

    Kazi joj da je Gonzo pobegao, mala ce valjda zaboraviti kad stigne drugo stene...
  2. Takodje
  3. Ler podesi na 1100-1200 iliti da ne trzne ceo motor unapred sa glasnim KLANG iz menjaca , kada ubacujes u prvu, nego da ubacuje lagano i suptilno Moze biti i da ti je blago razdeseno kvacilo, cim "ne spusta obrtaje u neutralu a spusta dobro kad je u brzini" (mozda ne razdvaja dobro lamele). Jesi li nasao uzrok nevracanja sibera? Ima li negde fals vazduh? Podesio karb?
  4. lord_oblivion

    MZ Caffe

    :staa2: Pa to nije ni pas jos postao, stenac mali ! Pa kome je moglo tako slatko stene da smeta ?!?!? (na pamet mi pada onaj komsija iza tvoje kuce, kroz ogradu?)
  5. Karbi, imas PP oko toga
  6. Nije moguce. Treba to cistiti barem jednom po sezoni. Vide se hilzne. Dihtunzi glava se ne vide spolja. Tek kad skines glave. Ako razmak izmedju cilindra-glave na levo i na desnom nije isti, verovatno fali jedan dihtung glave ili nesto slicno... Kako je to cudan ler? Nemiran? Suvise visok?
  7. lord_oblivion

    CB400N

    Juce mi prilazi drugar (tako oko 30-tih), moto-mehanicar, smejulji se i kaze - gde ljudi vise iskopavaju ove raritete ?!?
  8. lord_oblivion

    CB400N

    Cestitke novom vlasniku
  9. Sumnjam. Snimili su skrivenu kameru u centru velikog grada baš u smislu, dali će neko reagovati, noseći u rukama, na očima svih prolaznika i prisutnih, velike cvik cange za sećenje sajli i katanca. Seko je serijski. Na kraju uzeo je u ruke električnu brusilicu (na kandelabru bila je utičnica) i seko katanac ispred stotinak prolaznika!! Niko da trzne, mrdne ili odreaguje. Eto, kako smo samozaštitnički!! Evo, našao.. Pazi, ovo su bicikle. Manje-vise nebitno... Pored toga, ovo je u onoj tzv. amerikama gde svi dobro znamo kakva su kapitalisticka 'nacija' .
  10. Onda mu se kulturno izvines i platis pivo
  11. Slazem se u potpunosti. Meni su kolima stajali ISKLJUCIVO ljudi koji voze i dva tocka pored konzerve.
  12. Jawa nema blok ispod glave, nego cilindre ! A ispod cilindara su dekle. Nije to konzerva pa da ima blok Cuju se progoreli auspusi. Ja do sad ni na jednoj TS nisam cuo da pucketa kad se ugasi. Na Hondi se cuju grane... Uostalom, koliko dugo je ti drzis upaljenu da radi u mestu?
  13. Siber se ne vraca, zaglavljuje u telu karburatora, to ti pravi problem. Ili sama rucka gasa na guvernali. A moze biti i da zapinje sajla negde u buziru. Moze biti i kriva igla. U svakom slucaju, siber se ne vraca kako bi trebao ! A moz' biti i fals vazduh, isti su simptomi... Mislio si na cilindar i glavu? U tom slucaju, izmedju cilindara i glava ne sme da ima nista, moraju da nalezu jedno na drugo. Msm, ima tanki metalni dihtung ali se on ne vidi spolja. Kako to mislis kad se savije? Sta se savije?
  14. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55179-u-poseti-stamparu/page__p__947137__hl__poseti+stamparu__fromsearch__1#entry947137
  15. Da znas da si potpuno u pravu i da znas da isto razmisljamo Posto Honda stigla a Jawa nije otisla, kao sto sam sam sebi rekao, odlazi u vikendicu i ostaje tamo za po lokalu Da je lickam i pickam
  16. Ma tu je Jager
  17. Ne valja tu nesto. Moze biti i da siber malo zaglavljuje unutra... Skini poklopac sibera i probaj prstom da li ide glatko i bez zapinjanja gore-dole? Fals vazduha negde imas, garant.
  18. Fals vazduh, mada me buni to sto dize pa pada ako ne diras saug i gas ?!? Mozda ti je najbolje da kontaktiras Stampara odavde, pa da vidis sa njim oko karburatora.
  19. lord_oblivion

    CB400N

    Srecno sa prodajom Mare ! Videh i cuh uzivo Plavog zverka pre nekih mesec dana, solidno motorce
  20. Nisam siguran dal' je mislio na precnik klipa...
  21. Vec vidim kako "panda" cepka drva, secka luk i mesa kutlacom. I sve pita jel treba jos
  22. Uzeh danas DX u Profaco u YUBC, po ceni od 370din za litru
  23. Daj sliku tih kutijica i rucica. I kod mene su plasticne rucice pa se ne savijaju i imaju lagan hod, nigde ne zapinje. Znaci, kod tebe treba i oprati sajle...
  24. Gde si radio tretman felni i koliko te izasla ta stavka (za obe felne) ? Odlicno i samo tako nastavi
  25. Znamo ga. Ali on je sam pravio svoje tockaralo. Od freze 506, cini mi se. I pali ga na kanapce
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja