Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Plavo su mesta dočeka, ko ne ume ili ne može da nađe lokaciju. Žuto skretanje za Ripanj je u podnožju Avale. Žuto skretanje za Vrčin takođe, samo 5.5km dalje. Ko ume da se snađe do centra Ripnja, možemo i tu da ga pokupimo. Ja ću biti na licino mesto kod jezera od 10-11h u nedelju prepodne, sa Andrejom i još nekima koji učestvuju u organizaciji. lord 061-6-299-288 Andreja 064-577-2-995 @ko dolazi sa AP sa isključenjem na Bubanj potok - kad prođe Bubanj i izbije na Avalski kod 1000 Ruža, potera levo ka Mladenovcu i kad stigne pod Avalu samo prati mapu i gornje objašnjenje.
  2. Prolazim danas kroz Prote Mateje i nailazim na čistu pornografiju http://www.kawasaki.eu/W800 Naravno, na prvi pogled iako znam da nikad neću moći da ga posedujem
  3. Ja ni sad ne znam šta je break fluid. Ček da vidim u rečnik... Aha, Google translate kaže - пауза течности Glicerin : http://en.wikipedia.org/wiki/Glycerin Brake fluid : http://en.wikipedia.org/wiki/Brake_fluid
  4. Al' je tebe neko slagao, mladog i naivnog Nema veze glicerin sa hidrauličnim kvačilom.
  5. Ko sad tu koga?? Msm i mene sad zanima za šta je taj glicerin? Znam da se s njim mažu stare gume, da smekša gazeći sloj...
  6. Ja potrošnju Hondice ne gledam otvoren/gradska. Zbog načina na koji vozim i kakve ture pravim. Na Vlasinu kad sam išao početkom avgusta 1300km krug, svih mogućih režima vožnje i svih mogućih uslova na putu, kroz grad, uz planinu, soft-off, med-off, maksimalno natovaren, pisao sam u blokče svako dotakanje. Matematika kaže 4.6L Sad za vikend na Homolje, 470km krug, sve isto kao gore, papir kaže 4,8-4,9L Ja prezadovoljan Naravno, ponekad može i bolje od ovog
  7. Ma dođite i kolima i aviJonima i stopom, kako god... Svi ste dobrodošli
  8. A tek posle klope
  9. Ma opušteno, što bi rekli mlađi Bitno je da se družimo Ja sam tako jednom zapalio sa Voždovca do Ralje biciklom, sa sve bojama na leđima. Kad sam u Malom Prnjavoru stao u kafanu sa drugarima, nisu mogli da veruju a ja im kažem 'Dva točka su dva točka'
  10. Uh, pritislo sa svih strana 'oće da satre pa još i zdravlje
  11. Pa nije da se samo ja pitam Treba malo vremena... Ako ode XL, otišla je...
  12. Može samo voltmetar ?
  13. Nego Lijane, dolaziš li ti ?
  14. Sačekaj još malo, da prodam ja ovu moju Hondicu
  15. I za Lijanovog
  16. Za Jawe znam koliko se (ne) greju. A možda MZ-i ne mogu dalje od Svilajnca, iz sličnih razloga ? Kad ste već počeli (a još se nismo videli)
  17. Vujo, može. Ima ovde moj broj pa se čujemo ovog vikenda. Kataklinger, ništa ne fali Svilajncu i Strmostenu sem $$. Ovo i nije skup nego baš izlet, okupljanje. A i ovo jezero nije overeno, red je da nadoknadimo taj propust Malo dalje neki drugi put
  18. Aj na MSN
  19. Šumi, tvoja ekipa dolaze li, šta kažu ?
  20. Ako su neke provereno ekstraodlične, imaš pravo da ih poneseš Al' samo ti
  21. 'Ajd ovako, da rezimiramo : Datum : 25. septembar Mesto : jezero Bela reka, livada iza jezera Klopa : svako donese max. pola kile mesa ili kobaje (izbegavati kobaje i krilca jer će ih biti najviše, iz iskustva znam ) Piće : na licu mesta skupljamo kintu i ide se do najbliže prodavnice, tako i za 'leba Ko ne zna 'di je jezero (a većina ne zna), malo kasnije ću turim sliku sa GE ili GMaps ili Andreja 064-577-2-995 Lord 061-6-299-288 pa neko skokne po vas na Avalski, kod skretanja za Vrčin (ima tabla 3sa2 metra, ne mož' se omaši) ili još bolje (bliže), do železničke st. u Ripnju. Nekoga od nas će biti na lokaciji već od 10-11 h pa ko kad dođe, dobrodošao je ! Toliko
  22. A koliko sam shvatio i Tony treba da dojaše sa njegovom
  23. Prednji kočioni sistem? Jel ostalo nešto od rezervara?
  24. U to ne sumnjamo
  25. Ja sam na poslu oslobodio 17-18 i 24-25 vikende tako da...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja