Jump to content

Moto Zajednica

Bojan82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2383
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Bojan82

  1. ja sam delimicno i zaboravio sta sam sve pisao ovde,a iskren da budem i strah me da citam unazad i da se podsecam
  2. a ti si mazohista:)Hvala,i mnogo lep stenac na avataru
  3. Mogla bi ta pumpica,ko ga shisha(roknem je ispod sedista) samo ne smem da dodajem elektricne uredjaje,samo mi to fali i ovo sto je ima ne radi,tipa ne radi mi sirena dok ne upalim farove,tj radi al jedva se cuje,zaskripi nesto.Ima neke skroz misticne simptome,koji se pojavljuju i odlaze.Kad bi nesto jos povezo ko zna kakvi bi se novi simptomi pojavili.
  4. Bojan82

    MZ Caffe

    ne progriza metal.Posle sode neces imati sta da palis,bice cist.A ako je prljav mnogo i zapalis ga imaces dimnu zavesu u dvoristu,plus sto mozes da ga zajebes totalno.
  5. ne znam dal ima i crveni nisam bas strucnjak,al se razlikuje silikonska masa od normalnog dihtunga.Na dodir se oseti sigurno.Ako je neko dihtovo to sa silikonom a nije hteo da ulozi u komplet dihtunga ja bi se zapitao kako je motor servisiran,odrzavan i koji je to strucnjak radio.Sto se mene licno tice kad bi video taj crveni silikon na motoru ne bi vise zagledao.Zna se kako se radi pravilno.
  6. Bojan82

    MZ Caffe

    Sto ga ne napunis kausticnom sodom,zacepis i ostavis jedno 2 dana,posle prospes to iz njega.
  7. A da to zeleno nije silikon nego je dihtung,on je zelene boje.Ja ne bi kupovo vise nikad nesto gde vidim crveni,i ko zna kakav silikon.
  8. Narucio iz Kine,nema to u Srbiji,dok stigne pravicu vakum kako je Savan rekao
  9. Nema to ovde,narucio sa druge planete pa kad stigne stigne.
  10. Ja to ne nadjoh a mislim da je za APN korak navoja 1 a ne 1,5
  11. Kupio bih slavinu goriva za 2t motor,da nije vakumska,vec ona najobicnija sa jednim izlazom za gorivo. Ovako izgleda moja stara slavina Navoj je 16x1.5. Takodje mogu dati i moju vakumsku 16x1,5 jer mi ne odgovara,nova je.
  12. za vakum slavinu se povezuje to
  13. Dobro to sto ide ona cedj na auspuh,mislim da ce manje da se javlja ako ocistis auspuh i provozas motor malo jace.Nego ko se tim zamara,al zasto curi na spoju auspuha i cilindra?Jel dihtung u pitanju il nesto jos?
  14. Nisam u Bg,u Vinci sam,to zna da bude problem,osim ako ne odlazis iz iste :)Mislim da cu ja sam to da skarabudzim,znaci ona sisica,lepak za navoje,burgiju i busilicu imam.Imam tvoj broj:)A voleo bih da dodjes,onako nevezano(ako nemas pametnoga posla),da mogu nekog da ispitujem sta je ovo,a sta mu je ono:)
  15. Da,na kraju postane refleksna radnja,samo izbusim rupicu na viziru za crevo,mozda bolje nego da busim one gume A hvala vam jos jednom od sveg srca za savete,znao sam da ima neka fora,i citao nesto na netu al sve neodredjeno. Brzi,imam busilicu to nije problem,al mi stvarno neprijatno da se cimas chak iz Barajeva zbog mene,ima da prevalis 80 km.
  16. Savane mislis da si me preduhitrio ali nisi,to sam juce vec radio,verovao ili ne:)Tako sam uspeo da upalim motor i da ga odrzavam da radi Strasilo,kakav majstor,kako da ga oteram do njega,nesto mi se ne gura a ima i uzbrdo da se ide.A kladio bi se da ni nema slavinu za 2t motor. Nego daj reci kako da povezem to.Ta prirubnica,to mislis na onu gumetinu sto spaja karb sa cilindrom?Da je izbusim i gurnem crevo u tu rupu pa zalepim necim jel to?Posto ce klip u radu u nekim trenucima stvarati vakum,kad ode gore jel?
  17. al navoj pasuje samo tako hahhahaha
  18. Neverovatno al istinito,stigla mi slavina koju sam narucio a i njima je stigla ona sto sam reklamirao.Jeeee,ura za kurirske sluzbe:))))) No,hmmm kako ovo da kazem, opet sam se ispalio ovaj karburator ne moze na vakum slavinu jer nema prokleti izlaz za taj vakum
  19. kako ladan da upali bez sauha...nece da moze
  20. zaboravi se na njega i zivi se zivot
  21. Uf,jeste,sve me neka jeza podilazi,poslao sam onu slavinu u NS(ovde ubaciti muziku iz nekog trilera).Ako mislite da ce da im stigne pre Uskrsa posaljite SMS sa textom DA SL_REZ na 042 666 ili ako mislite da nece kucajte NE SL_REZ.Najverovatnie ce da ode za Teheran...
  22. Celav covek dolazi po cesalj,gde to ima☺
  23. Sad cu evo opet morati da saljem kurirom nesto a i da narucim pa da vidim sta ce da se izdogadja. Uostalom,oce kupi neko WD sprej,saljem bexom,nema frke:)))
  24. I da,ne samo to,bilo mi cepnuto sediste,a magarci zalepe onaj njihov plakat od nalepnice bas na to gde je pocepano,tako da kad sam skinuo nalepnicu pocepo sam i ostatak sedista:)
  25. E a sto mene bije maler sa tim kurirskim sluzbama.Secam se prodao ja komp i saljem liku aksom.Stigao mu komp posle 10-tak dana tek,lik me zvao svaki dan da me pita jel ga zajebavam,nisi kaze to ti ni poslao kupicu ja drugi.Svaki dan ga ubedjujem da sam stvarno poslao i da ne znam sta se desava,nek saceka sutra. Onda mi Konstruktor posalje neki deo,oni izgube adresu primaoca i vrate mu nazad.Posalje covek opet dodje kurir,dobar dan-dobar dan,trt mrt nema paketa izgubio ga.Nadjose da kasnije u centrali i dobih ja ipak taj paket.Dovezo mi ga burazer kolima,da uzmem paket pokvari mu se brava na gepeku oces djavola.Jedva na kraju. Narucim staklo za kamin Alfa Plam,nema danima,sta je bilo otislo u Vrcin,na pogresnu adresu. Narucim slavinu,tu ne zajebe kurir al neko mora,dobijem pogresnu. Salje mi Konstruktor ceo motor Bex-om,na sajtu mislim pise dovoze na adresu,ma da,malo morgen,u magacin ka Pancevu.Polomili migavac,ogulili farbu,no nema veze.Onda traze 1000 dinara vise nego sto pise na papiru. Sve nesto rke koke preko moje guzice. Ja u zivotu,nijednom al nijednom nisam uspeo normalno da zavrsim nesto preko tog AKS-a,BEX-a,City Expresa.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja