E a sto mene bije maler sa tim kurirskim sluzbama.Secam se prodao ja komp i saljem liku aksom.Stigao mu komp posle 10-tak dana tek,lik me zvao svaki dan da me pita jel ga zajebavam,nisi kaze to ti ni poslao kupicu ja drugi.Svaki dan ga ubedjujem da sam stvarno poslao i da ne znam sta se desava,nek saceka sutra.
Onda mi Konstruktor posalje neki deo,oni izgube adresu primaoca i vrate mu nazad.Posalje covek opet dodje kurir,dobar dan-dobar dan,trt mrt nema paketa izgubio ga.Nadjose da kasnije u centrali i dobih ja ipak taj paket.Dovezo mi ga burazer kolima,da uzmem paket pokvari mu se brava na gepeku oces djavola.Jedva na kraju.
Narucim staklo za kamin Alfa Plam,nema danima,sta je bilo otislo u Vrcin,na pogresnu adresu.
Narucim slavinu,tu ne zajebe kurir al neko mora,dobijem pogresnu.
Salje mi Konstruktor ceo motor Bex-om,na sajtu mislim pise dovoze na adresu,ma da,malo morgen,u magacin ka Pancevu.Polomili migavac,ogulili farbu,no nema veze.Onda traze 1000 dinara vise nego sto pise na papiru.
Sve nesto rke koke preko moje guzice.
Ja u zivotu,nijednom al nijednom nisam uspeo normalno da zavrsim nesto preko tog AKS-a,BEX-a,City Expresa.