Ni ja ne mislim da je u pitanju nedostatak zdravog razuma,(al sto bi rekao Robin,nisam pio kafu sa covekom pa ne znam sta stvarno misli)samo prosto,covek voli da dize prasinu i kao sto sam napisao u prvom postu u ovoj temi,uziva u tome da bude provokator i zagovara kontraverzne stavove....jedini problem je sto nekada pretera u tome