Ja trazio na sajmu Revit i nisam uspeo da nadjem..(obisao onaj deo gde su bili motori i oprema bar jedno 5 puta)sad ludim kad citam ovo da su bili ..a ja nisam uspeo da ih nadjem. .odes na njihov sajt vidis dilere za srbiju i to je to..tako sam ja gledao za Italiju gde sam kupio njihove rukavice jaknu..
Cekaj sad taj coc nema veze sa potvrdom? Zvao lika sa tehnickog kaze da moze ta potvrda nije mi nista pominjao .. tek sad mi nije nista jasno! Mada... u stvari i jeste..treba uzeti jos malo para od ovog jadnog naroda.. sramota
vozim sr 50 od prosle godine i danas na tehnicki u polisi motocikl u saobracnoj moped svasta.. traze mi papire o max brzini ..ja pitam kako je onda taj skuter registrovan u opste kazu mozda negde drugde radjen tehnicki e pa ok i ja cu negde drugde onda na tehnicki
Stvarno je lep..moracu i ja da pazarim neki..sad nzm od koliko bi mi litara trebao za par stvari( 3,4 majci isto toliko bermuda i jedne papuce) moracu da izguglam nesto
Ja sam gledao tekstilne sa mesom revit dainese ali se plasim da ce mi nocu biti hladno u njima kad se spusti temperatura..najradije bih nesto sa mogucim ziperima za preko dana i ventilacijom a nocu da se zatvaraju..jos nesto mi je bitno da nisu dole toliko siroke kao revitovi modeli recimo nego da idu iz nogu kao dainese...moze neka preporuka za pocetne bajkere?? zelim takve sa ziperima iz razloga ne samo nocne voznje vec i voznje cim krene toplije vreme i dokle traje isto..znaci malo prolece celo leto i malo jeseni ako posluzi vreme..Svidja mi se mnogo revitov vapor model kroj dzepovi sa strane i sve al se plasim da cu kuvati u njemu..a i na revizli rekose da bas nije za leto..trazim i trazim po netu al nista slicno da ubodem