Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Moze nesto sto je u pokretu bas bih hteo da vidim kakav je snimak a to sa automobilima bi bilo idealno.. Da li ide sa kamericom nesto od sprava za kacenje na motor-kacigu ili se to kupuje kasnije? To je kamera sa 8mp i vadljivom baterijom? Hvala to bi bilo to
  2. haha..
  3. Kad stigne moze neki video za HERO+ a i komentar neki Nesto se razmisljam u tom rangu
  4. Gox - Hvala na ovako opsirnom odgovoru kolega. . Kao sto rekoh vozio bih po lepom vremenu tj prolece leto kad su temperature vece od 20+- par stepeni do nasih letnjih maksimalnih i stvarno mi bi bilo bitno da mi ne bude vruce u ovoj cizmi i naravno da mi bude udobno u nekoj umerenoj setnji kad nisam na motoru. Moje misljenje bi bilo isto da uz letnje carape ovo bi bila prava kombinacija za leto i poneku setnju. A sto se tice zastite mislio i ja da nisu bas na nekom zavidnom nivou ipak je letnja cizma sa dosta ventilacije prvenstveno su radili na tome da se noga ne znoji. U svakom slucaju posto je nov model kad je budem video uzivo mozda ce mi biti malo jasnije oko te zastite.. Sad samo treba prelomiti da li vise zastite ili prijatnije nosenje
  5. Ja cu oko NG za Italiju pa se nadam da cu pazariti jedan od ova dva modela nadam se ove novije tj ove o kojima se prica,posto bi mi trebalo samo za letnje dane nadam se da necu pogresiti. Sa odgovarajucim carapama nadam se da necu kuvati u njima. Sta mislite? Da li je dovoljan nivo protekcije za ovu cizmu? Ne razumem se bas.
  6. Kad pogledam ovaj snimak sta uradi Markez..bogami svi se tesimo
  7. Dobar si
  8. Bravo za fotke ..prelepo,,bila ih je milina gledati
  9. :haha2:Uno stronzo
  10. Bas tako! Kad krenu Italijani protiv Spanaca bice zanimljiva trka.
  11. Polozaj kao na stgreetfighter-u
  12. Hihi ..ima slika u temi o VFR
  13. :lol:
  14. Kupljena!
  15. Sjajna trka! Vredelo je ustajati
  16. Evo malo slika mog Vtec-a
  17. Ako se originalno ne nadje preko zime polovno verovatno ce morati ovaj Givi da se stavi.
  18. Ja bas gledao za Vtec zadnji nosac i zadnji kofer originalni 465e..ne isplati se kupiti nov..ja moram juriti polovan originalni mada bice muke naci samo zadnji kofer sa drzacem..imam originalne bocne..al mi skripi zadnji
  19. Evo da napisem svoje misljenje..vozim vfr vtec nepunih mesec dana..i cinjenica je da izlazi toplota iz motora u voznji po gradu jer temperaturu dize do 107 stepeni gde je granica i tada pali ventilator i istu smanjuje..vozio sam po gradu u bermudama i temperatura se oseca na nogama..medjutim u farmerkama jer pantalone nemam ne oseca se..sto rece predhodni kolega za duzi put to se ne oseca jer mu je temperatura od 83 do 89 sa konstantnom voznjom..ali opet kazem ja u farmerkama i kad prolazim kroz gradove ne osecam tu toplotu..u bermudama da..eto tako je u mom slucaju. Ja za grad uglavnom vozim skuter a VfR mi koristi za duza putovanja.
  20. Konacno dobila svoj broj pre par dana.. bice i lepsih slika samo kad se ima vremena..
  21. E sad samo da pitam da li je to, ja mislim na ovu pricu ovo sam nasao na tjubu sigurno ima u drugih proizvodjaca
  22. Bas sam i ja hteo da pitam za taj sistem. Ima tu na forumu prodaje se jedan bas takav ako o tome pricate vezan motor lancem i za disk prilikom pomeranja motora pali se alarm pa sam hteo pitati o tom sistemu. ako ima neko iskustva moze neko misljenje.
  23. Hvala na cestitkama..inace motor je 2002 god. Prva registracija 2003..Prvi i jedini vlasnik dva kljuca manual komplet servisi koji su radjeni za period do 2014(sve dokumentovano nije u ovlascenom servisu,samo prvi servis u hondinom) ali ima iz svake godine..km prava 31000km inace covek ga slabo vozio zadnjih 4 god od kada je dobio prvo dete..oba kofera poklopac sedista covek korektan maksimalno dace mi i neke sprejeve kojima je odrzavao plastike lance i sta vec i tank torbu..objasnio sam mu kakva je procedura za Srb sta sve moram da poplacam i spustio mi malo cenu..sledece nedelje idemo po njega pa onda krece carina i ostale stvari koje ce me pratiti..nadam se da ce se sve lepo zavrsiti pa pisem kad ga registrujem i stavljam slike sa nasim tablama...pozz svima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja