Jump to content

Moto Zajednica

StrahinjaS

Članovi
  • Broj tema i poruka

    121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: StrahinjaS

  1. Bitno je da je pouzdan, ne treba mi za švaleraciju.
  2. I ja bih ga vozio ako mi odgovara položaj, a čitao sam da je dobar za visoke ljude.
  3. Realno jeste, ali stariji model. Ovaj i nije tako ružan.
  4. Nije mi jasno što se taj Scarabeo teško prodaje. Razumem onaj stariji model, ali za ovaj mi nije jasno.
  5. U pravu si. Nisam nešto pratio skutere. Imao sam jedan od 50 kubika pre skoro 20 godina.
  6. Koliko cene nisu normalne. Za malo više prodajem Hondu X11.
  7. Nisam nešto ispratio te mlađe skutere, ali mi ovo deluje povoljno za to godište. Možda grešim.
  8. Video sam, ali dok ne prodam moju Hondu, ništa od toga. Ovaj je napisao da može zamena, pa sam zato pitao da li neko zna nešto o tom skuteru. Zanimljivo mi deluje i Scarabeo što prodaje Sale-kum. Jedino što bi to opet bila venčanica.
  9. Koliko dobrih motora ovih dana na forumu.
  10. Pozdrav ljudi. Zna li neko nešto konkretno o ovom motoru? Honda Silver Wing 400 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda Silver Wing 400, 2006. godište, Scooter, vozilo prešlo 64085 km, Futog. Cena 1.849 € - Motori - Polovni...
  11. Ovo može samo tenk da bude.
  12. Počeo sam da razmišljam o nekoj zameni za skuter od 250-500 kubika.
  13. Prodat.
  14. Milanezi bi trebao danas da preuzme.
  15. Prodajem Louis ranac. Nije korišćen. Cena 10 evra.
  16. Ništa me ne bi čudilo.
  17. Deda je vozio do crkve.
  18. Nije ga baba vozila do pijace.
  19. https://www.polovniautomobili.com/motori/25314091/honda-x11?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja