Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Poslao: Jevta68 Umetnite citat Ako te zanima zamena za vespu NV 150 javi se na 064/1433382 hvala na ponudi-kupio sam vec drugi motor. prodaja aktuelna
  2. zaboravih da ti napisem broj mobilnog +393472554616 Nesa
  3. pozz,imam Yami XT 550 iz 1983.god u extra stanju ,stranac,800 eurica.
  4. pozzz.scooter je stranac,pusti mi pisamce na +393472554616 Nesa -pozvacu te .
  5. pozz.aprilia prodata.moze katancic!
  6. pozz.kupi moj XT 550 ,extra je ali nije ocarinjen.vozas se dok ne skupis kintu za carinu i registraciju.pogledaj oglas pod Yamaha XT 550
  7. pozz.ako nisi "pazario"scooter imam u ponudi suzuki burgman od 400 ccm 2001.god prosla oko 26000 km,u dobrom stanju bez ogrebotine.kazi koliko evrica si voljan da izbrojis?
  8. presla je oko 23000 km ,vredi videti i probati
  9. pozz.evo da ti napisem i ja par reci.imao sam pad pre dve god (sve je dobro proslo-male povrede i male pukotine na oklopu motora),ali sam tog istog trenutka podigao motor ,uz pomoc prijatelja i brata,i dovezao ga kuci.nemoj slivati krivicu na motor kako je neko(izvini,ne secam se imena) u predhodnom postu napisao!ipak je uzrok ljudski faktor-nepaznja,opustenost,malo veci gas.....zasto ti ovo pisem-pa iz prostog razloga,jer ako tu GRESKU svedes na motor UVEK ces imati strah kada ponovo budes"jahao" s razmisljanjem u podsvesti"gde li ce sada da me baci"......samo napred druze,devojku za ruku,opremu na sebe i vozi!srecno
  10. ma i oduzeti dozvolu takvim"likovima"nema nikakve svrhe-pa znate li vi koliko njih vozi bez dozvole!!!???pa se jos i hvale!!!!!strasno!!! a sto se opreme tice-pa valjda smatraju da je nakvarcana klinka sa tangicama,pantalonicama niskog struka, polugola naravno,komlpetna oprema??a da,bez djozli nista
  11. pozz.evo broja telefona +393472554616 (Italia) 063/8943349 Srbija
  12. pozz i od mene i dobrodosla.
  13. pozz i dobrodoslica i od mene.a ime?motor?broj cipela?
  14. prijavljivanjem si ucinio pravu stvar! pozz i dobrodosao
  15. pozz i dobrodosao
  16. pozz i dobrodosao
  17. pozz i dobrodosao umetnice
  18. pozz i dobrodosao kolega-po zanimanju i ljubavi prema motorima.
  19. na prodaju extra RS 50 ccm.ofarbana ,ma kao iz bajke.imam i sliku,a druge saljem na e-maila cena-900 jure
  20. pozz.hoces jedan?bas ovaj....
  21. pozz.imas e-mail
  22. ciao.imam cagiva aletta oro,125 ccm,god 1988.,stranac u extra stanju,ima agregat koji i dan-danas nosi cagiva mito 125 ccm.stize do crte od 160 km/h.cena 800 eurica
  23. ciao.stigla rs-ica od 50 ccm.ofarbana ,kao nova.
  24. strasna vest!Neka pociva u miru,a porodici saucesce.
  25. pozz.imas li neku granicu godista ili ti je bitno samo da je 125-ica?jer ja imam nesto mnogo interesantno....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja