Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. ja sam na AT RD04 pre mesec dana namestio obe PIRELLI SCORPION-prezadovoljan!
  2. jeste stranac,a sto se izgleda tice u toku nedelje bice ofarbana u crno mat sa nalepnicom loga PARIZ DAKAR na bocnim stranama pa preko toga mat lak.slike po zavrsenom radu i dalje aktuelno
  3. na prodaju MOJA AT rd04 u mnogo dobrom stanju.64000km,akumulator,regulator,gume-sve je novo,vizir,kofer...1700 eura.vredi pogledati tel 063/8943349 ili +393472554616 Nesa
  4. pozz . dodaj jos 200 eurica i dobices Africu Twin '92.god
  5. ako se odlucis za PIRELLI SCORPION 120/90-17 ,nova,ti se javi na PP
  6. i dalje aktuelno p.s. mala ispravka oglasa prednja guma je 120/70-17 a ne 120/90-17.inace gume su SPORTEC M 3
  7. evo mene opet. inace za svaku info motor mi na leru daje oko 17 V a pod punim gasom stize i do 60 V.po informaciji mehanicara HONDE izlazni napon na mom motoru je odlican.zamenio sam regler i sada HONDA samo "broji".znaci moze katanac.
  8. hvala svima na trudu i objasnjenjima ali ipak je regler bio taj koji je "kocio".promenjen i sada Honda radi kao "japanac".
  9. prodajem greskom kupljenu gumu 120/90-17 PIRELLI SCORPION (pase na TRANSALP za AFRIKU je uska) nova 60 eura METZELER SPORTEC u kompletu,znaci 120/90-17 i 170/60-17 ,polovne ali odlicnog stanja(2006.god) dobrih 80-tak % 100 eura
  10. moj dobar drug prodaje SRAD iz 2002.god kao lutka je.....pa ako te interesuje ......inace sa Italijanskog je trzista....
  11. pozz.ako dolazis 2.maja na moto skup u Majilovac(okolina Pozarevca) (MK.Stiski Orlovi),kod Sase vulkanizera se nalazi moja nova TRAILMAX DUNLOP 110/80-18 .mozes je uzeti po ceni od 60 eura.evo i broja tel Sasa 063/8054056
  12. balkanlover70

    savet

    evo i mog misljenja-nemam nista protiv kawe,ali ipak je to samo 250ccm,a i agregat na HYSOUNGU nije za bacanje-to je "bukvalno" SUZUKI agregat koji se montira na SV 650.
  13. Pozz svima.da li neko zna koliki je izlazni napon medju fazama iz statora Afrike Twin RD 04 iz 1992.?ako ima strucnog osoblja ili osoba koje su imale prilike da budu u neposrednom kontaktu sa ovim problemom,jer moj regler daje 16-18 v ,zamenio sam ga sa drugim,polovnim,i taj drugi daje isti napon!!!mozda je i on "riknuo"ali pre nego sto se usudim da kupim nov voleo bih dA PROVERIM napon statora. svaki savet u vezi ovog je dobrodosao,hvala
  14. pozz. imam TRIALMAX DUNLOP 110/80-18 nova glanc nalazi se u Majilovcu kod Sase vulkanizera a cena 60 eura.evo i broja Sasa 063/8054056
  15. ih,bre Pronto,sto zaplasi coveka? pa on je samo lepo pitao KAKAV je motor? ja ga licno NE VOLIM ali sam cuo dosta dobrog a i loseg o njima-recimo da su mnogo osetljivi,da traze preciznost,nisu za duzu voznju u dvoje ali u isto vreme su lako upravljivi,imaju "lepu" serijsku opremu...... pozz
  16. pozz svima.ne znam da li vec postoji ova tema ali kako i sam naslov kaze radi se o regleru napona za Afriku Twin RD 04 iz 1992.god.zna li neko gde se noze naci,nov ili polovan ,i po kojoj ceni? ujedno voleo bih da upitam da li postoji neki drugi regler,od nekog drugog motora(na Italijanskim forumima prica se da su regleri od X9 i Dukca veoma slicni)i da li je neko uspeo da "preradi" kontakte. unapred zahvalan
  17. i mene interesuje gde si uradio stator jer mi treba za Afrikicu RD 04.mozda napises broj telefona i adresu
  18. sta reci no ZA SVAKU POHVALU!!!!
  19. iako nisam ljubitelj DUKCA(a zivim i radim u Italiji) ovaj model je stvarno vrhunski.svaka cast vlasniku i mnogo bezbednih km!!!!
  20. pozz.kazi koliko "mozes da se ispruzis" i pokusacemo da te motorizujemo....
  21. hvala fatboyOS -potrudicu se da nabavim HEMPEL .
  22. pozz svima.zna li neko kako se moze sanirati plastican rezervoar(za benzin) koji je samo "veznuo"?znaci nema "rupe"!!!samo linija od 2-3 cm duzine ali "kvasi" >
  23. zar niko ne vozi ovakav motor? :o prosto da ne poverujem.....znaci kada ga niko ne vozi da ga ne kupujem ni ja.. :-[
  24. imas PP
  25. javi se kod Laki 91,ja sa njemu dao zajedno sa plocom GIVI od ,mislim,39 lit.neka ti posalje neku slicicu da vidis
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja