Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. pozz svima.kao sto i sam naslov kaze,zamolio bih sve ljude dobre volje koji znaju,neka napisu nesto vise o ovom motoru.ima oko 38000km i meni izgleda jako mocno.
  2. pozz i dobrodosao
  3. dobrodosao
  4. dobrodoslica i od mene
  5. pozz i dobrodosao.
  6. Lokacija: Beograd Odg: Polovna oprema ili nova « Odgovor #2 poslato: danas u 11:30 » Citat -------------------------------------------------------------------------------- Citat: balkanlover70 danas u 01:56 pozz Blek.pogledaj na ovom sajtu da li ima nesto po tvojoj zelji. www.amsa.biz Koje su cene ovih jakni,rukavica,itd.? pored svakog artikla imas sifru-posalji mi PP sa sifrom i mestom gde zivis i dobices odgovor sa cenom. pozz
  7. pozz Blek.pogledaj na ovom sajtu da li ima nesto po tvojoj zelji. www.amsa.biz
  8. prelepa nema sta!
  9. moze li ovako nesto?idealno za troclanu porodicu
  10. ako je do saveta i ja bih ti savetovao da ostanes na fabrickim dimenzijama-ipak je to najbolje resenje sigurnosti radi.
  11. pozz imenjace i dobrodosao.ako ovog leta "skoknem" do Pariza potrazicu te.
  12. pozz i dobrodoslica i od mene
  13. kazes 39-ta? : najlepse godine generacijo !!!! pozz i dobrodoslica i od mene
  14. pozz i dobrodosao
  15. pozz i dobrodosao
  16. pozz i dobrodoslica i od mene
  17. dobrodosao
  18. pozz i dobrodoslica i od mene
  19. pozz i dobrodoslica i od mene
  20. pozz i dobrodoslica i od mene
  21. pozz i dobrodosao
  22. moje saucesce porodici i prijateljima..........
  23. pozz i pitaj,mislim da je GIVI
  24. hoces kofer i plocu ?mozes da ih vidis u Pozarevcu,evo ti broj tel pa se dogovori sa deckom LAZAR 064/3206444 kazi da si se cuo samnom
  25. pozz i dobrodosao
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja