Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Evo kombinacije -ako @Darko Mihajlovicinteresuje bravica i, torbica i nosač , mogu dati njemu a ti , @Tarmi636 , uzmeš navigaciju - u pakovanju su dve posebne kutije
  2. Pozz druze imam na stanju TomTom550 premium pack osim standardnog nosača za ugradnju na motor u kutiji se nalazi bravica za zaključavanje,nosač za auto i futrola za nošenje cena set-a je 380 evra
  3. Da osvezim temu U ponudi još 2 TomTom 550 premium pack Cena 380 evra
  4. Prodata oba U zdravlju da ih sluze i mnogo sigurnih km pokazu
  5. U ponudi imam još dva TamTam-a
  6. Nije moj vec od dobrog druga Model sa servo ABS-om Sto bi rek'o Deki Avijaticar "motor za velike bate" Vec su sve navele kolege i dobro i lose - redovno odrzavanje i svake godine menjaj ulje u kocionom sistemu ..... jeftinije izadje 1 sat "ruke" i pola litra ulja nego ABS modul Ima taj cudan zvuk pri startovanju motora - ali par sekundi dok ulje ne nabije pritisak i gas Pre par dana se pozalio da mu se u voznji ugasi...... Sumnja pada na senzor copave,mozda neka zica oko kormana,....videcemo za koji dan kada ga rasturimo A da, da se ja pitam ja bih ovaj bojler odavno promenio......
  7. Pozz svima Na prodaju gore pomenute čizme Kao nove , ni 1000km nisam vozio u njima Mogu se pogledati i probati u okolini Pozarevca Cena 130 evra
  8. Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden...
  9. TomTom prodat Da koleZi pokaze mnogo sigurnih km i uvek odvede na pravo mesto !!!
  10. Prodato Kolega u zdravlju nosio komplet ! Moze katanac !
  11. @Sharky - Alex u zdravlju da pokaze mnogo sigurnih km
  12. Rezervisano za kolegu
  13. Da li prodaješ i ovu zaštitu za far ?
  14. Da li imaš još uvek skid plate od GSA ? Ako imaš , koliko bi bilo u kompletu ? - da ne preradjujem ništa …
  15. U ponudi jos par komada
  16. Premium pack 410 evra
  17. I dalje u ponudi
  18. Led farovi i nosači 130 evra
  19. I dalje aktuelan
  20. Hvala Vama na ukazanom poverenju - lepo je videti/pročitati pozitivne utiske @cikamike obrati paznju na vrednosti releja - tvog(fabričkog) i ovog što dolazi uz farove
  21. Štapovi su od ADV… Ova boja (moje mišljenje) nekako mi ne ide na ovaj model …
  22. Ja imam 1150 , mono svećica , 120k i kusur …. minimalna elektronika minimalni problemi Mnogo sreće
  23. Imao je Zeka iz V.Banje jedan 1150gs a i @Bojan Budjevac je imao 1200adv ….ne znam da li su još “u igri”
  24. Pozz Ako “pije vodu” i ako ideš ka Srebrnom jezeru , svrati , probaj ….
  25. Kupio je novu , ako se dobro sećam , pre 3-4 god - nikada ništa oko nje nije “radio”. Skine se Aplikacija na računar , dobra linija interneta i slediš uputstva Mape su free Naćiću malo vremena i uradiću ja update
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja