Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Ostavi broj da ti pošaljem slike putem vibera
  2. Pozz svima Prodajem BMW R1150GS 1999. oko 117.000km motor je odjavljen i moze da se carini pre polaska iz ITA zamenjeno: gume TKC 70 (1200km predjenih) ulje filteri svećice Na motoru se nalaze sva tri kofera oridjidji rezervoar torba vizir Isotta i deflektori WRS dodatni farovi Garmin 595lm moze se pogledati i probati u Majilovcu (na pola puta Pozarevac-Vel.Gradište) cena 3000evra
  3. Premazana sredstvom za kozu šavovi vazelinom cena 100 evra
  4. Pozz svima Prodajem Hondu CR 125 2T 40hp full cross nikada nije vozena u trkama moze da se pogleda i proba u Majilovcu (na pola puta Pozarevac-Vel.Gradište) cena 1800 evra
  5. Pozz svima Prodajem nosače i alu ploču za VFR cena 50 evra
  6. Pozz svima. Prodajem LS2 Explorer vel. Xl kao nova pinlock,vreća moze se pogledati i probati u Majilovcu (na pola puta Pozarevac-Vel.Gradište) cena 150 evra
  7. Pozz druze Imam Ucom 16 , i Ucom8R 24 učesnika u mesh vezi , 3 kanala bluetooth za navigaciju telefon i TFT i Ucom16 moze da poveze i 3 bluetooth komunikacije
  8. @hoze Nikakav problem druze u toku dana šaljem viber poruku @Darko Mihajlovic mislim da imam jedan nov nosač za auto javiću ti danas/sutra pusti samo kontakt tel
  9. Da osvezim oglas Ponovo u ponudi gore navedena navigacija Biće u SRB oko 3-4.avgusta
  10. Pozz druze Kontaktiraj @joska - mnogima je radio…ja sam jedan od njih
  11. Pozz svima Da li ima zainteresovanih ? The world's largest BMW Motorrad meeting in the "Year of the GS" from 5 to 7 July 2024, set against the magnificent backdrop of the Alps. WWW.PRESS.BMWGROUP.COM The world's largest BMW Motorrad meeting in the "Year of the GS" from 5 to 7 July 2024, set against the...
      • 1
      • Sviđa mi se
  12. Prodato Kolega , u zdravlju da ih nosiš Moze ključ
  13. Dostupna 2 TomTom 550 standard ne premium pack
  14. Pa zar mi nisi napisao da prepustas @Sharky - Alex zaključavanje ili sam ja nešto loše razumeo ??? Ako sam pogrešio - oprosti , nije bilo namerno Potrudiću se da što skorije vreme nabavim još
  15. Oba kompleta su prodata Kolegama zelim da im pokazu mnogo sigurnih puteva i uvek srećne kući vrate Ziveli
  16. Tek sada videh @Fireblader zeli navi a @Sharky - Alex zaključavanje Moj broj je +393405176203 Neša zamolio bih kolege koji su zainteresovani da se jave viber/whatsapp porukom hvala
  17. Imam dva premium pack Ako jedan uzima @Tarmi636 a dodatke @Darko Mihajlovic ostaje još jedan navi i još jedan set dodataka
  18. Mislim da imam “neki kaiš” koji sluzi za montazu na scooter-u….moram da proverim u protivno , slikaću ti ksko sam ja uradio na Burgmanu
  19. Moze li da se ubaci glas Mia Khalifa ?pitam za druga
  20. Da Nalazi se u mestu MAJILOVAC na pola puta Pozarevac-Vel.Gradište. Ako je neko u prolazu ili planira izlet do Viminacijum-a , Srebrnog jezera , Golubac … moze da preuzme lično
  21. Zamolio sam kolegu koji je kupio premium pack da slika kako izgleda navi sa bravicom
  22. @Tarmi636 Ako si zainteredovan mogu ti poslati TomTom 550 bez dodataka po ceni od 280 evra ovo je moj broj mobilnog Neša. +393405176203 (viber/whatsapp)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja