Jump to content

Moto Zajednica

balkanlover70

Članovi
  • Broj tema i poruka

    724
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: balkanlover70

  1. Znam da ga ima u prodaji kao rezervni deo ali cena mu je kao da je od suvog zlata,jbg,sto je mnogo mnogo je. 3D stampac ili napraviti od aluminijuma- samo da uzorak pronadjem ili nacrt sa dimenzijama. Zamolio bih kolegu koji ima ,ako hoce,neka izmeri i postavi dimenzije- redosled rupa je kao i na STD nosacima.Hvala
  2. Refresh
  3. Jedan par je prodat - ostao jos jedan.
  4. Neko moje vidjenje: majstor za Italijanske motore , prevashodno , popravlja Italijanske motore , "Nemac" svoje,"Japanac" svoje ... "svastarenje" utice dosta na kvalitet rada jednog majstora a to dovodi do nezadovoljstva musterije.
  5. I ??? Za osobe koje visine i tezine bi odgovaralo odelo ?
  6. Pozz svima. Pre svega pozeleo bih svima Vama da u Novoj 2021.imate puno zdravlja , ljubavi , para i sigurnih km. U potrazi sam za ovim delovima koji drze ADV vizir za gore pomenuti motor. Ima li ko da prodaje? Mozda ima neko ko bi mogao da napravi ? Ja dimenzije nemam , nisam uspeo da ih pronadjem na net-u pa bih ujedno zamolio vlasnike istih ako mogu da izmere i posalju u PP ili postave ovde Hvala unapred
  7. To sto neko ocekuje rad vrhunskog kvaliteta to zavisi samo od samog majstora. Kao majstor ponudis musteriji/potrosacu deo/delove gde se cena dela ogleda (ne uvek) u kvalitetu istog i majstorsko iskustvo o dugotrajnosti pa izbor ostaje na njemu. Nize kvalitetan deo zahteva isto sto i visoko kvalitetan deo - visoko kvalitetnu ruku .
  8. Bez uvrede kolega ali to mu dodje kao da odes u restoran i poneses pizzu od kuce Jedan deo "majstorske plate" je bas od nabavke delova-kupuju delove po veleprodajnim cenama bez poreza na promet , promotivnim cenama , itd....naravno da se to odnosi na sve koji posluju a ne samo na moto-majstore
  9. Da li je neko radio zastitu fara i uljnog hladnjaka za BMW R1150GS ? Da su uradjeni iz jednog dela/komada ?
  10. Suzuki - Way of Life! - Indice Abbigliamento MOTO.SUZUKI.IT Sito ufficiale Suzuki Italia. Entra nel mondo Suzuki e scopri l'intera gamma della produzione Auto, Moto e Marine. Per te, tutte le informazioni sull' Attività Sportiva auto e moto, le...
  11. Ako sam dobro izracunao,deo kosta oko 25 evra. Problem je sto lik ne zeli SMS,e-mail,....samo poziv......mislim da je otpad/plac u pitanju
  12. A vidim da je i Ford Mondeo ugradjivao iste ........ u stvari malo drugacijeg oblika ali je jack isti 461000901 Heat - regulator for FORD MONDEO 97-00 | RKF | € 124,93 | 25556380 WWW.EASYAUTOPARTS.EU 461000901 Heat - regulator for FORD MONDEO 97-00 | RKF | € 124,93 | 25556380 WWW.EASYAUTOPARTS.EU
  13. Pozz svima Pronasao sam deo - u Ceskoj Da li je neko nekada narucivao nesto u Ceskoj?Koji je postupak?Evo link-a Klima panel,ovládání topení BMW E36 - Litomyšl, Svitavy - Sbazar.cz WWW.SBAZAR.CZ Prodám klima panel ,ovládání topení,rarytní design,více informací po tel, prosím NE SMS NE EMAIL děkuji.
  14. Pozz svima Na prodaju EDGE komunikacija iz kuce Cellular line Podrzava 4 ucesnika - rastojanja oko 1000m Integrisan RDS radio,dva bluetooth kanala 3.0 klasa 2,povezivanje sa navigacijom,mobilnim,... 12 sati drzi baterija Cena Novogodisnja - 170 evra za par odnosno 340 za dva para (4 kompletna uredjaja) https://www.interphone.com/medias/?context=bWFzdGVyfGNlbGx1bGFyZnN8NDY3OTQwMHxhcHBsaWNhdGlvbi9wZGZ8Y2VsbHVsYXJmcy9oNWUvaDU2Lzg4NzUzOTI4Mjc0MjIucGRmfDgwZjAxNjkxNmE2OGVlYjgzYmQ5ZWQzZjZlNTNhMjBlNzc3YjVkOGQ0Y2NlNmYzNmFlOGZhYmM2YzE2MmVjNjk
  15. Nova cena 115 evra
  16. Pozz svima Kupio bih za klinca , u Januar-u puni 8 god Super Mario , World Rally Championship , Crash Bandicoot Ako neko ima...... Hvala
  17. @alexanto Hvala druze ,pogledacu vec sutra Ja bih uradio par izmena na svom oruzju.... Kazu da u Svilajncu postoji neki puskar i da je dobar u svom poslu Mozda ga neko od kolega poznaje?
  18. Pozz svima Potreban mi je gore navedeni za prepravku/doradu oruzja kratke cevi Da li se neko od Nas bavi tim poslom ili mozda poznaje nekog ko se bavi tim poslom? Oruzje se nalazi u okolini Pozarevca tako da je pozeljno nesto u blizini Unapred zahvalan,Nesa
  19. Svaka cast @CrazyGIX
  20. Moje misljenje..... Kao prvo - nalazi se na pola cuke voznje - ode vidi cuje Kao drugo - kosta 4 , 5 a mozda i punuh 6K manje u odnosu na slicne njemu Ako je km prava to je vec pun pogodak - ovaj se nije ni razradio Za delove da se kupi pa bi se isplatio.....
  21. Walter White,Breaking bad Sve pohvale za rad
  22. Koristim Interphone Cellular line , tacnije model Tour ( do skoro sam imao F5MC ) i mogu reci da sam prezadovoljan (ne bih voleo da ovo zvuci kao reklama ali bilo bi smesno da nije tako posto se bavim prodajom istih ) Imaju i pro sound slusalice namenjene za razlicite marke kaciga ( Shoei,Schuberth,Shark,HJC ) Za kvalitetan uredjaj , koji ima sve ono sto je potrebno jednom rideru da bude povezan sa suvozacem,navigacijom,mobilnim , nije neophodno prodati bubreg.....
  23. Sve cestitke i sa moje strane i mnogo sigurnih km Isti model ima moj dobar prijatelj (kao braca smo) Imao je problem sa ABS-om (pisao sam o tome na forumu/zatrazio pomoc) a vidim da su ti i nekoliko kolega vec napomenuli - po recima osoblja ovlascenog servisa SVAKE godine se mora menjati ulje u kocionom sistemu Imao sam prilike da cujem od vlasnika istih da je (ne dao blagi Bog) mnogo nezgodno kada "zataji" ABS , pa su mnogi izbacivali ABS modul i montirali radijalnu pumpu Mozda ce te pozvati /opoziv (mozes proveriti i sam na osnovu broja sasije ) da ti promene "glavcinu" zadnjeg tocka I tu su se desavale nezgodne situacije - iako su pojedini primerci radjeni u ovlascenom servisu , nisu se pridrzavali vruce/hladno montiranje pa je posle nekoliko hiljada km doslo do ostecenja osovine final drive a ta popravka zna da koooooosta Sve ovo ti pisem i licnog iskustva
  24. Svaka cast , za svaku pohvalu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja