Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Može Aco hvala ti, zovem te danas ili sutra popodne [emoji3][emoji106] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Ekipo, ima li ko voljan da mi pozajmi regler za 4tx na jedan dan. Motor mi je kod bokilića i imamo neki misteriozan problem sa strujom pa sada idemo deo po deo. Samo da prikacim da premerim punjenje i vraćam odmah. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Varijanta broj 1 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Nisam uspeo da nađem sličnu temu. Ako slučajno postoji, molim nekoga da me preusmeri. Ideja je da se bilo ko kô se nađe u nekoj nesrećnoj situaciji na drumu (kvar motora, pad ili klizanje, saobraćajka, zdravstveni problem, itd) može u određenoj grupi ovde na forumu obratiti za pomoć kolegama, braći motociklistima i svim ljudima koji su voljni da pomognu, ili znaju nekoga koga bi mogli da preporuče da pomogne nekome ko se našao u nesrećnoj situaciji (prijatelja, majstora od poverenja) u blizini mesta ili u mestu gde se nesrećni slučaj dogodio. Polazim od sebe, živim u južnom delu Beograda, i mogao bih biti od pomoći nekome ko se zatekao na deonici ka Smederevu ili ka Mladenovcu od Beograda, ili negde po Beogradu, a putuje recimo iz Zagreba, Sarajeva, Budve, Niša, Rumunije, Slovenije ili bilo kog drugog dela i našao se na nepoznatoj teritoriji gde bi mu dobro dosla pomoć nekoga ko je lokalac, bilo u vidu saveta preko telefona, tipa imaš tog i tog proverenog majstora tu i tu, ili imaš tu radnju tu i tu da kupis to i to, ili da dođe lično i pomogne čoveku. Ima nas puno koji volimo solo vožnje daleko od kuće, pa bi nam ovakva vrsta pomoći od nekoga itekako dobro došla, dok sa druge strane trebamo biti spremni da i sami pomognemo u ovakvim situacijama. Samim tim bi na neki način napravili i mrežu prijateljstva koja bi svima bila od koristi. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Uplaćeno preko e-bank. Leći će za jedno sat vremena. Hvala za cimanje i organizaciju. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Crnu baciš na zid, i ako padne, još je čista [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Ako nije kasno ja bih da se prikljucim, malo sam odsustvovao sa foruma. 1. Boris (ThePainkiller) - 3 kom (2x L, 1x ženski L) 2. Tomislav (TomyB) - 2 kom ( L ženski i L muški) 3. Lepi Aca ( Astral) - 5kom ( 2 x ženski M + 3 x XXL)  4. Aleksa ( AleksaDeda) - 2kom ( 2XL i M - zenski ) 5. Zoran(zocist) - 3kom(2 x XL i ženska M)  6. aspar - 1 kom (2XL)  7. shoyyka- 2 kom ( M muški + L muški ) 8. vidakn - 2 kom ( 1 kom. XL zenski model + 1 kom. 3XL muski model) 9. Nikola 1 - 2 kom (XXL i XL) 10. nikvuksa - 2 kom (1 XXL - muški model i 1 M ženski model)  11. Markone.bre - 1 kom (xl) 12. marshall - 3 kom (XL) 13. sachmo - 3 kom. (2x 2XL, 1x ženski M) 14. KTibor - 3 kom. (2x XL, 1x ženski L) 15. Bopk - 2 kom (XL) 16. Arpad (Arpad72) - 2 kom (L - muški, M - ženski) 17. neskez - 2 kom (XXL muški, M ženski) 18. duk27 - 3 kom (2 x 2XL, 1x ženski XL) 19. Nenadbg88 - 2 kom (muški XL) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Srećna nova godina svima i puno lepih i bezbednih kilometara. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. Preporuka za Ivicu, odnosno Stiv-a kako ga ovde zovu. Mislim da nećeš naći bolji odnos cena kvalitet. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Evo tačno ovoliko. Hvala za info, nisam u tim vodama pa ne znam. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. To stvarno ne znam. Dobar prijatelj mi je prodao i rekao je da je zamenjeno to na dugmetu za okidanje. Kod mene je lepo radio ali ja sam ga bukvalno 2 dana koristio i skontao da me to ne zanima. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Vidim ja da svi moramo da podižemo kubikažu, pa i@krmco koliko vidim. Ja sam za 2 godine dobio 18 kila, a ni vi ne zaostajete [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Nova cena 130e Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Mozda se nisam najbolje izrazio nisam bio siguran kako se tacno zove. Ali na slikama se vidi tacno. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Ništa, hvala u svakom slučaju ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Potrebna kapica svećice za TDM 4tx Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Drugari, potrebna kapica svećice ako neko ima. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Jel ovo iz onog putopisa o Srbiji, jagnjetini i pivu? [emoji4] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Na prodaju fotoaparat Nikon u odličnom stanju, sa objektivom 18-135, uz njega ide 8gb kartica plus još jedna od 1gb i 4 baterije sa punjačem. Poseduje zaštitu zadnjeg displeja. Cena 200e Kontakt 065/2661-669 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Sve dok ne bude mogao ovako da svira kolo, teraj i ne beri brigu. TDM je to [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Prodajem Probiker čizme u solidnom stanju. Unutrašnjost je odlična, čičak takođe, jako udobne nisu krute, imaju štitnike na čukljevima. Leva ima plavu fleku, vidi se na slikama. Br 45. Cena 20e fixno. Kontakt 065/2661-669 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. Ovako nešto? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Hahahahahaha [emoji38]🤣[emoji38][emoji23][emoji38]🤣 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Hvala Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Ko sa foruma beše naručuje iz louisa? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja