Nisam uspeo da nađem sličnu temu. Ako slučajno postoji, molim nekoga da me preusmeri. Ideja je da se bilo ko kô se nađe u nekoj nesrećnoj situaciji na drumu (kvar motora, pad ili klizanje, saobraćajka, zdravstveni problem, itd) može u određenoj grupi ovde na forumu obratiti za pomoć kolegama, braći motociklistima i svim ljudima koji su voljni da pomognu, ili znaju nekoga koga bi mogli da preporuče da pomogne nekome ko se našao u nesrećnoj situaciji (prijatelja, majstora od poverenja) u blizini mesta ili u mestu gde se nesrećni slučaj dogodio. Polazim od sebe, živim u južnom delu Beograda, i mogao bih biti od pomoći nekome ko se zatekao na deonici ka Smederevu ili ka Mladenovcu od Beograda, ili negde po Beogradu, a putuje recimo iz Zagreba, Sarajeva, Budve, Niša, Rumunije, Slovenije ili bilo kog drugog dela i našao se na nepoznatoj teritoriji gde bi mu dobro dosla pomoć nekoga ko je lokalac, bilo u vidu saveta preko telefona, tipa imaš tog i tog proverenog majstora tu i tu, ili imaš tu radnju tu i tu da kupis to i to, ili da dođe lično i pomogne čoveku. Ima nas puno koji volimo solo vožnje daleko od kuće, pa bi nam ovakva vrsta pomoći od nekoga itekako dobro došla, dok sa druge strane trebamo biti spremni da i sami pomognemo u ovakvim situacijama. Samim tim bi na neki način napravili i mrežu prijateljstva koja bi svima bila od koristi. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka