-
Broj tema i poruka
2763 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
Kilometrazu gledam da nije velika bas bas , zbog evemtualne prodaje za par godina...znam kako se u srba gleda motor sa 100+ k km... A oprema ...verovatno me privukao ovaj moped jer nema puno tih cevurina oko motora , nema bezbroj wunderkuracpalac stvari . Ja ovde samo jos top kofer , i toliko od opreme ..sta jos ?!
-
Prava zena + pravi motor = sve moze Salu na stranu , Korzika mi je od malopre postala veoma znak pitanja za ovu sezonu .. Kao da sam prizvao.. upravo mi je zakazana operacija , za 08.april. , ne smem mrvicu da odlazem vise... Jedva pobegoh sa stola malopre... Sad, ima nekoliko scenarija ..o najgorrm necu ni da razmisljam ... Jbg
-
Mene malo buni zadnja slika. 2022 imao 52.000 km , a cetiri godine kasnije 55.000 ..malo mi je to,ono ..
-
Preporuka za gume i gde ih kupiti u Srbiji
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Urban Rider u Generalno
Ja sam otisao sa vfr 1200 , mono viljusku su gledali 35 min, kao da je spejsatl.. dizalica nista ...jedva skinuo , ostetio , ogulio . A @ProMaster je cak bio uporan i dva puta isao , i dva puta zazalio ... -
Krpljenje i farbanje plastika
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Iskustva Sa Servisima
Odneo kod Baneta na miljakovac -
Da ne verujes, zapratio sam ovaj oglas... E sad , nema puno oklopa , nema nista wunderkuracpalac pa me privukao.... Ajde podeli oglas tamo tim tvojim sektasima , pa me obraduj u pp , moze , ne moze i to tako BMW r 1200 gs LCD r1200gs TFT WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW r 1200 gs LCD r1200gs TFT, 2018. godište, Touring, vozilo prešlo 55484 km, Kraljevo. Cena...
-
Pa cek, kome mi nindze sad da verujemo ?! Wragu ili Noletu ( da ne kazem, Nolu ) Ovaj kaze druga dimenzija i zaboravis japance posle 3 krivine , ovaj kaze dosadan i vraca se na redna 4... Ili Nolo laze , ili je Wrag sujetan .. Nema trece !!! Ili je ovo neka nova dimenzija
-
Preporuka za gume i gde ih kupiti u Srbiji
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Urban Rider u Generalno
U DUM ne ides nikad da ti rade ista na motoru, sve da oni tebi placaju ... -
@salem , ma ja volim da bitne stvari sto preciznije resim i zavrsim ... Te spontane odluke i desavanja , moze na tipa vikend voznje u okolini...za korziku i sardiniju mora malo se posvetis , i zbog finansija i zbog apartamana itd itd... Ja sam napravio neki plan , trebalo bi da ga izdetaljisem malo , i eventualno rezervisem trajakte, nego ja imam specifican problemcic. Ceka me neka operacija , i koliko god pokusavam da je odlozim , bice da su mi dani odbrojani, i tesko cu preteknem do novembra/decembra kad se zavrsi sezona .. To me jebucka trenutno... Ne znam, evo
-
-
pa jos mi nije vreme , imam jos oko 3000 km , nego ja uvek jedan unapred spreman imam... ali da , javicu def...
-
@ekozelj @đunta Ajde ajde ..ubedili ste me...
-
Tako si ti poceo ?
-
Ovi moji sto idu u mirivne misije po afrikama kazu , sve klime tamo su haier.... Afrika, pustinja , pesak, ne gase se nikad ...ni jedna crkla godinama nije... Izgleda da su ok ..jedva sam i ja prelomio. Ne volim nista kinesko, majke im ga plagijatorske pirinčane
-
Brate , salu na stranu.. ja sam odavno prestao da gledam brendove nego gledam sta ima najvecu garanciju. Ovo je neka haier , hw100 b14979 ... 90.000 - 124.000 je raspon cena... Nema kaiseve , nego taj inverter motor , direktno vezan za bubanj, pa je besumna ... Garancija na motor je 15 god, na sve ostalo 7. I tu su tate. Inace su mrtvi kinezi , plagijatorcine zute. . Ne sprdam se za Ai...jedan od programa je zaista ai , gde nabuvas sve unutra , ona sama meri tezinu , odredjuje materijale , i s tim u vezi zagreva vodu i sta znam...ima detekcije nekih mrlja poput vina , blata , bla bla bla i to resava.... I bojler ima neki Ai mod , nedelju dana "uci" navike porodice a posle s tim u vezi dogreva , zagreva , brze sporije bla bla bla
-
@đunta kud te ne pitah juce prekjuce kad dodjoh to tebe ...ni na kraj pameti jbg... Gde nalazimo silkolene ? Imamo li kombinu ili da pisem ovima sa KP da mi salju . U Nisu su ako se ne varam
-
Zovi ako treba kakva pomoc... Sad sad iskusan, ko kurva na plavom mostu
-
Nije se uklapalo u ostatak stana .. U stanu spustao plafone , skrivena svetla i ti fazoni , a kupatilo nisam dirao... A prica ide : - necemo tus kabinu, hocemo u nivou poda - za to treba hidroizolacija - za hidroizolaciju se skidaju plocice s poda i prvi red sa strane - ako skidamo plocice necemo valjda drugacije da vracamo ( tesko bi nasli ko nase ) - ok, ako stavljamo nove plocice totalno je bzv da ne uradimo svu novu instalaciju. - nemamo zid u kupatilu za neku "foru" , ok, dakle , plocice mora da grme - na kraju , sve je novo, pa necemo valjda staru ves masinu ( koja je bila top ) - i tako...
-
Ai ves masina I ovaj gore je Ai
-
Probacu , sto ne... Cena je ok... A sta je sa prodajom? Nesto nema puno oglasa sa prodajom
-
Ja za promenu moram da nadjem brend koji bi sipao , jer nesto mi je Motul ...sta znam...em cena dranje , em jednom ok , drugi put nije , jednom crven, sledeci put nije ... U mass-u uzimam ali bas nisam nacisto. . Pa kad izaberem brend , onda mogu da pricam sta od viskoziteta
-
Aha...a sledeca recenica ? Koja zemlja navedena , koji viskozitet , a koje su temp tamo spoljne ...
-
Ili , jos bolje pitanje . U autu mi ide 0w - 20. Jel to znaci da ne smem da vozim auto preko 20.C ? Ili, da se stavi , aali ne radi dobro ? I po tabeli koju su stavio , mogao bih u auto da metnem neko gusce , zapravo sam mu nastetio , a ne pomogao ..
-
Uglavnom se lose tumaci slika , misleci upravo sto i ti i dosta ljudi ( i sam sam bio ) ... Uglavnom , odgledaj video , samo ce ti se kasti sta su temperature
