Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. koji prvi? imas neku sliku, ime? Ne znam ime, sliku nemam, ali si je ti postavio. Mislio sam na taj Pro. Nasmeja me dokona botina...
  2. Probaj da kontaktiras neki od Dainese outleta, pa ih pitaj da li imaju taj 'stari' na stanju. Mislim da nije velika razlika (mozda nikakva) po pitanju bezbednosti izmedju navedenih modela. Po meni, najvece razlike su estetske jer Dainese mora na necemu da zaradjuje, tj. da pumpa cene. Da se ja pitam, gledao bih da nadjem onaj prvi jer mislim da je najlepsi i verovatno najmanje kosta.
  3. Oooooops... Doslo je do promene, odustao sam od torbice jer nema magnete. Dakle, torbica za navigaciju je ponovo u prodaji.
  4. Odgledah i ja emisiju, bolje da nisam... Moroni!
  5. Ja sam zainteresovan za malu Givi, ali me interesuje da li moze da stanje HTC Desire HD umesto navigacije? Dimenzije telefona su 123 x 68 x 11.8 mm.
  6. Kad smo vec kod ploca... 2004.
  7. Uuu jeee, ja sam ovako nesto slusao krajem devedesetih... Ja sam ti vise za ovako nesto. http://www.youtube.com/watch?v=Nzni1DtdVEQ
  8. Naravo da ima! Koju muziku vrtis?
  9. Nema problema, samo nemoj da ih ...
  10. Mislim da oko 180e nije puno za ovakav aparat. Najbolje bi bilo kada bi neko imao neki IXUS pa da se dzoramo.
  11. Dimac mi smo se vec culi, pa kada budem hteo da radim, onda cemo pricati i o dizajnu. Ja sam i mislio da malo preradimo grill koji sam postavio, tako da to nece biti cista kopija.
  12. Zeljkamp

    Yamaha FZ8

    :ooo:
  13. Ista kao moja, ja sam je kupio prosle godine kada sam bio Austriji.
  14. Opa, Popsy dobija novo ruho! Al ce da legne uz plavu teneru...
  15. Aparat je u odlicnom stanju, uz njega ide kutija i sve sto je prilikom kupovine islo uz njega, Na to jos treba dodati karticu od 2gb, 8 kvalitetnih baterija, punjac i torbica Lowepro Edit 130. Sve navedeno je u extra stanju... Menjao bih ga za neki kompaktniji aparat u klasi. Vise o ovom aparatu mozete procitati ovde i ovde. P.S. Slike aparata nemam, ali ga mogu slikati ako neko bude zainteresovan. 065/877-7776 Dragan aka Zeljkamp
  16. Ovaj masku je nas nekoliko htelo da odradi jos pre 2 godine, ali nismo istrajali. Evo je tema, pa ne bi bilo lose da se spoji sa ovom. Ja bih na moj motor stavio jedan ovakav komad.
  17. Zextreme-ova pobedila!
  18. Masterpiece!
  19. @ ALL Nikako da vas pitam, jesu li vama rod oni TARABICI?!
  20. Cuj sad pa fen, eeeee pa ne moze tako! Posto si cesto u Laboratoriji, zamoli ih da upale mog groma pa onda reci da je fen! P.S. Mene jos uvek interesuje koji je bolji?!
  21. Jel neko dobio ovu novu?
  22. Dvoumim se izmedju ova dva motora, interesuje koji je bolji? P.S. Molim admine da imaju milosti, bicu dobar i kupicu...
  23. Izvin'te na off-u, ali koji je bolji ST ili AT?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja