Jump to content

Moto Zajednica

Majesty 250DX

Članovi
  • Broj tema i poruka

    596
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Majesty 250DX

  1. Probaj ponovo baš tako na konstantnim gasu... ako se desi ponovo imaš problem sa dolaskom goriva do agregata... Da li je filter, da li je karburator ili pumpa... to mora neko da pogleda... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  2. Rade lepo da te služi i proveravaj ulje redovno ! Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  3. Plastika na volanu gornja ako nije flekava od sunca i ostecena, i obe 'Z' plastike zadnje bocne ako su zdrave sve zabice... to bi mi trebalo sve ovo napominjem jer sve plastike imam ali su ostecene bas onako kako sam napisao Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  4. Ako hoces original, Plattner Beograd ili Nis... uvoznik za Yamahu... ili ako hoces zamensku, RMS imas u motobike iz Kaća ... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  5. Zapusena ti je main jet i verovatno jos nesto. UZ mozda pomogne ali ce morati mozda i rucno da se procacka ako je nakupilo neceg tvrdjeg (kamenac...). Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. Meni je do sada svaka trazila preko 2 i po kruga da ne bi puckala nizbddo Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. Nesto si propustio sto se smese tice. Jesi probao ceo karb sa drugog ?
  8. Ma vidi to sa nekime od preko ko moze da donese... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. Nema to niko.... to svi lome i potraznja je ogromna... svaki drugi je sa ostecenim migavcem ... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. Sajlu ako menjas ili original novu ili original dobru polovnu. Ako je pravis mozes da prodjes isto kao ja... 3 puta je skidao... ako je malo duza nece raditi ili ce skakati skala. Ako je kraca ne valja jer ne hvata celom povrsinom cetvrtku i dolazi do habanja... eto... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. Nisam siguran ali ako odvrnes sraf i ima mrezicu onda nema filter... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  12. U 125 ne moze da ide preko 1 ili 1.2 l ulja. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  13. Pa nije da nema lufta... taj sto ti je menjao lezajeve neka pogleda... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  14. Vrlo malo a pozeljno ni malo... ako je stvarno 1 cm, da li vuces za ventilator-zamajac ili bas varijator kada proveravas ? Da li proveravas sa kaisem ili bez kaisa? Poenta je da samo uhvatis ventilator (deo prednjeg sklopa koji na sebi ima kao 'peraja') na oba kraja po precniku i samo njega pokusas da cimas aksijalno, tj napred nazad iz pravca kako ti gledas ka njemu dok stojis i gledas u agregat sa leve bocne strane. Ako zaista ima 1 do 1.5 cm... to je raspadnuto najblaze receno. Ako su milimetri onda je diskutabilno koliko si precizan u odmeravanju jer to radis vizuelno i to je verovatno ok s obzirom da si radio lezajeve radilice.
  15. @muljazSamo prednji za sada nalazim. 7000 din
  16. Javljam ti, nisu isti kao za 250. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  17. Sad sam ih zvao, nemaju. Imam ja na stanju jedan EBC prednji i jedan RMS zadnji. Prednji je za sve isti a za zadnji mi treba precnik da znam ili godiste. Prednji 7800 din, zadnji 5600.
  18. Posle sajma. Nema nikoga tamo sada... Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  19. Motoland ima na stanju ja mislim jedan prednji. EBC. Mislim da je oko 7 8 000 Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  20. Drugi je za levo-desno. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  21. I jel ste ga resili ? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  22. Nema na cemu, sa srecom da ga resite !
  23. Ako je problem u step motorcicu koji regulise ler gas onda postoji sansa da se on ocisti i da to sve proradi. Ako nije do njega onda moze da bude da vuce fals vazduh negde sto opet zahteva da se skuter malo rasturi da bi se doslo do bitnih tacaka za proveru. Takodje reset parametara na P.A.D.S dijagnostici i sama dijagnostika moze da pomogne oko tog problema. Postoji sansa i da je lanac istegnut ako je motor presao dosta km. Ako treba neka usluga javi se.
  24. Ako si duvao u gornji deo creva, bez onog ventila znaci, onda mora da pusta u oba smera. Probaj da duvas sa otvorenim cepom od rezervoara. Ako ne ide isto u oba smera nesto tu nije ok... nesto je upalo... nemam ideju kako .
  25. Bane bajer... ne razumem to da na dve ili vise tema postavljas isto pitanje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja