Jump to content

Moto Zajednica

Majesty 250DX

Članovi
  • Broj tema i poruka

    596
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Majesty 250DX

  1. 2.2 kg veci srafovi, a manji na 1 kg.
  2. Sta mislis koliko ce da bije kad ga kitujem ?
  3. Meni je pretprosle godine u razvozu trosio do 3.8... 4 ponekada, reetko. Sada je povecao potrosnju, oko 4 4.1 mi trosi... ali non stop pun gas i jurcanje...
  4. Kako ide skuter ? jesi uporedjivao sa nekim drugim istim ? Jel radi na leru lepo ? Da ne vuce negde fals vazduh, i da se nije neko igrao sa sirenjem dizne, ili podizanjem igle...
  5. Ne verujem da je samo stelovanje u pitanju...
  6. Нова РМС ролница.
  7. RMS = КРШ
  8. Ima kvacilo novo kompletno, sada sam ga pitao,varijator nema.
  9. Diskovi tesko polovni da valjaju, to bas mora da te ... novi su oko 6 hiljada po komadu, takodje delove mogu da ti nabave i Motocross Kraljevo a i tamo ima covek koji ima polovne delove, broj mozes od njih dobiti. Vatijator mozda ima Fica, nov . I kvacilo takodje.
  10. I 11 grama su mnogo lagane rolnice. Ispod 12 nema svrhe po meni ici, ja sam ih sve probao i opruge nazad i na kraju vratio na fabriku. Fabrika je MAMA.
  11. Treba, i ne ide tovatna nego grafitna mast.
  12. 95000 uskoro ce biti 0, sta cu onda da pricam o kilometrazi ?
  13. Jes, da, jesi, izvini, samo sam mislio da me posle pitas za majesty haha... ok
  14. Onda sem agregata nemoj nista ni da me pitas
  15. Pa burazeru nigde nisi napisao da je malaguti ili sam ja ocoraveo :o
  16. Ovo nije majesty :o
  17. Cekaj bre, koji model ti imas ? Koje god ?
  18. Kako nemas ? :o pa sta mu filtrira gorivo ? Koliko ja znam ona nema nikakvu mrezicu ... ima u pumpi u stvari... ali kada dodje dotle kasno je... pre pumpe stavis, i obavezno sa tvrdim telom i neki onako omanji, ne bas ni onaj kockasti za 50 kuba.. kod mene stoji onaj kao za yuga i keca, samo tvrdi, imas one za 50 dinara mekane koji tukiju ne valjaju, nece motor da ide, nema dovoljan pritisak... haos !
  19. Ako nisi primetio rec je bila o filteru za gorivo...
  20. Moze da bude da je samo bila zaglavila. A, mozda se i ukrutila, jesi probao rukom, srafcigerom nekim da li se lepo podize i vraca siber kada ga ti pomeras gore dole kroz usis ? Dizne ne diraj, pogledaj kro njih, kada ih skines, ako ne vidis nikakve naslage samo izduvaj kompresorom malo i to je to. Nemoj da te neko navuce da siris dizne i podizes iglu i td... moguce je i da si imao neku truncicu u dizni koja je otisla napolje kada si to cackao oko karba. U svakom slucaju otvori ga i pregledaj. Reci mi jos jednu stvar: Da li si dirao filter za gorivo ? Tj da nisi slucajno stavio neki sa mekanim kucistem-telom-oklopom ?
  21. Iz mog licnog iskustva, repariranje iste nikako. Meni je potrajalo dva tri meseca, i raspala se na vise mesta. I to sam je slucajno otvorio da je pregledam iz predostroznosti da mi ne stane negde skuter... kad sam video
  22. Nema to veze sa tim sijalicicama i tablom. Kao sto je pomenuto proveri membranu. Verovatno je pukla i ne moze da se otvori dovoljno i da primi vise vazduha a samim tim i goriva i zbog toga ti se ponasa tako. Srecno
  23. nema potrebe da delis ovde tu informaciju jer se ovde traze informacije za drugi skuter, nece sigurno neko gledati info o malagutiju u temi o majestiju. Sem oko agregata mozda... a sto se oznaka tice, mozda su okrenuta ka unutra pa ces videti kada skines lezajeve ako ih ne unistis pri skidanju.
  24. Malo ti guglas... ali ok... ako su isti kao kod majestija onda imas u prethodnim mojim porukama odgovor na pitanje
  25. Trazim i dalje dobru, ocuvanu (nelomljenu i neizgrebanu sa svim zabicama) 'Z' levu zadnju plastiku za majesty 250 '99 god. ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja