Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Najbolje bi bilo da ne sjebes nista
  2. Pa od cega na kraju bivsi gazda umro...?
  3. Vidis da zaptivac tela amortizera ima zljebove!Ako nemas alat za odvijanje, lagano kuckaj u smeru odvijanja nekim tupim sravcigerom ili dletom dok ne popusti...! Vodi racuna da ti amortizer nije stegnut u cvrstu vezu, vec za biksnu u gumi(u delu gde se amortizer srafi za zadnju viljusku) u suprotnom moze da se polomi a onda mozes da ga bacis!
  4. Ovo nisu Tomosovi amortizeri!! Nije ovo otvor za sipanje ulja vec je to breg preko koga klizi prsten za stelovanje otpora...! Najverovatnije da tesko i sporo vraca klip, jer su to rupice na ventilu zapusene pa ulje u njemu (koje je i gusto i staro)ne moze da cirkulise! Nemoj na silu pohebaces semeringe! Imas na prvoj strani ove teme slike kako da "otvoris" amortizer. Otvori-isprazni-ocisti(operi)-sipaj SAE 15-40 W i teraj...!
  5. Od-pozdrav, takodje iz Svilajnca...!
  6. Man' se onda one alu-felne...!
  7. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pozajmljeno sa http://www.starikotaci.hr/forummz/
  8. A jel' i dalje pravis bobber-a ili chopper-a...?
  9. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Vala sto jes-jes :D Ma ne svadjamo se, samo se malo "podbrckujemo" da razbijemo ovo sugavo vreme!! Svi znamo da je MZ masina za sva vremena... ...ali TS model :D
  10. Ovo cinim na Dukijevu molbu posto mi je poslao poruku da ga "cekiram" jer je on na terenu (po sumama i gorama) :D 1. Floyd* - 4 = 348,00 UPLACENO 2. Sumi - 3 = 261,00 UPLACENO 3. Vujo032 - 4 = 348,00 UPLACENO 4. MZ - 4 = 348,00 5. Vuja - 5 = 435,00 UPLACENO 6. Kingbg - 4 = 348,00 UPLACENO 7. miloshenda - 2 = 174,00 UPLACENO 8. Drumskalisica - 5 = 435,00 UPLACENO 9. Picasoo MZ - 4 = 348,00 10. Kataran - 4 = 348,00 UPLACENO 11. Deki - 4 = 348,00 UPLACENO 12. MZ RIDER - 3 = 261,00 13. TS-chopper - 3 = 261,00 UPLATIO 14. Sale019 - 3 = 261,00 UPLACENO 15. Makica - 3 = 261,00 16. Bokam -3 = 261,00 UPLACENO 17. Zverinjak -3 = 261,00 UPLACENO 18. Čika Dule - 4 = 348,00 UPLACENO 19. Aca Ljubovija - 3 = 261,00 20. Demro.st - 5 = 435,00 21.Free_at_last - 5 = 435,00 UPLACENO 22.Duki - 5 = 435,00 UPLACENO 23.Bivolje - 4 = 348,0
  11. U pravu si Vujo...samo ja ne bih davao novac unapred! Kada se sakupe svi novci, neka Floyd ode-poruci-kada urade neka plati i gotovo!! Svaka cast svakome, ali ja bas nisam pobornik avansnih uplata!
  12. Ala si ga ucrnio...nis' se ne vidi Ja sam tom bojom farabao, koliko se secam negde krajem decembra a motor sam prvi put kresnuo u aprilu i nista nije otpadalo ni na auspuhu ni na grani ni na cilindru!!
  13. ...kod Svilajnca P.S.Sledeci put se javi kada prolazis kroz Svilajnac, mada ovo nije bas skoro slikano ali nema veze!!
  14. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Kako ovo lepo zvuci ;D ;D
  15. Trojice su 23.05.2010 a takodje pocinje Nedelja na duhove!!
  16. Naleteo na NET-u na ova dva MZ chopper-a, mozda su vec i bila prikazana ovde...?!
  17. Ovo odlicno izgleda... Floyde, samo ces ih zamoliti prilikom secenja da ostave po 2-3 mm sa strane prisivka ovog crnog materijala kako bi se lakse usila!! To nije neki problem za njih samo da noz podese za 2-3 mm vise...! Dakle: 1. Floyd* - 4 = 348,00 2. Sumi - 3 = 261,00 UPLACENO 3. Vujo032 - 4 = 348,00 UPLACENO 4. MZ - 4 = 348,00 5. Vuja - 5 = 435,00 UPLACENO 6. Kingbg - 4 = 348,00 UPLACENO 7. miloshenda - 2 = 174,00 8. Drumskalisica - 5 = 435,00 9. Picasoo MZ - 4 = 348,00 10. Kataran - 4 = 348,00 UPLACENO 11. Deki - 4 = 348,00 12. MZ RIDER - 3 = 261,00 13. TS-chopper - 3 = 261,00 14. Sale019 - 3 = 261,00 15. Makica - 3 = 261,00 16. Bokam -3 = 261,00 17. Zverinjak -3 = 261,00 18. Čika Dule - 4 = 348,00 UPLACENO 19. Aca Ljubovija - 3 = 261,00 20. Demro.st - 5 = 435,00 21.Free_at_last - 5 = 435,00 UPLACENO 22.Duki - 5 = 435,00 23.Bivolje - 4 = 348,00 Ja i MZ cemo uplatiti ove nedelje, a ti Floyd mozes da nam poneses kada budes dolazio kod Darka za farbanje!!
  18. Ukoliko bih isao, ja bih na Cardu!!
  19. PICASOO MZ

    JawaMania

    Cestitam Lale na jos jednoj ragi u ergeli!!
  20. Miha, kojom farbom si farbao masinu?
  21. Ovo je stvarno vrh...Zabalaveo sam tastaturu :D sad' me jos vise nervira ova 'ladnoca Ali tema su Nase fotke u pokretu!! Ukoliko si ti autor onih fotki ja se izvinjavam i skidam kapu
  22. Ja cekam platu... :-\
  23. Kaze se "K'o muvu sa vizira!" Lepa ideja...!E sad' sta kaze administracija...?
  24. Kad' pre...?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja