Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Za Pecu: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=12688.0 ...i: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&board=35.0
  2. Ima dva komada MZ TS 250 u jednom selu kod Svilajnca-jedan sa papirima drugi u delovima ako nekog interesuje da svratim i da poslikam, ako nema interesenata da se ne zezam po selima badava!?
  3. Evo drugari po mesavini, nadam se da ce vam koristiti...
  4. A vas neko tera da sve to posedujete?? ??? ...i to sto kazes :-X
  5. Vidi se da si se uzeleo...
  6. Slazem se sa Vujom 032...
  7. ^^ Ojhaaaaa, kuda Baneeeeeeeee...^^ ;D
  8. 8-ca...najkompletnija u svakom pogledu... Ubuduce se uzdrzavam od komentara jer, koliko vidim ima dosta "komentatora"!!
  9. Ovako, recimo:
  10. Ako bi se radile ponovo majice, mogao bi da se na ledjima postavi znak kao na prisivku...? BW naravno jer je stampa u koloru skupa...!
  11. Ovu si ljubav nasledio od tvoje skvo, rekao bih... ;D Evo i mene, nadam se da nece Vuja ponovo da me "obrise" ??? ??? :-\ Ja u prvom planu, pa nacelnica za ekologiju SO Svilajnac, pa ministar ekologije i prostornog planiranja ovdasnji, dr Oliver Dulic, pa tonac RTS-a...
  12. E ovaj putopis jedva cekam... Bravo Muljaz, odlicne su (posebno druga, boje su mmmmmmmmilina)... pravi si Nikon-dzija ;D
  13. PICASOO MZ

    JawaMania

    Cek' a sta je ovo...?
  14. A za Svilajnac...?
  15. Kad' moze ovaj za godinu da skine 130 i kusur kila moze svako, bitna je volja... Samo napred Bivolje...!!!
  16. PICASOO MZ

    MZ Video/Audio

    Ovo mi se bas svidja...
  17. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Kod bobber-a je vracena tablica iz 1992 godine, jos je bila SV (Svetozarevo) i nista, nit' ko pominjao neku kaznu nit' sta... Doduse sin od dede (bivseg vlasnika) je policajac Ali da postoji rupa u zakonu postoji...
  18. Ili ce Floyd u Svilajnac ili ce Darko (Dav) ici do njega u NSad...rekao je Floyd u par postova ranije!! Floyd upisi Kataran-a za Svilajnac, covek se javio:
  19. Jesu lepi, ali samo ja znam kako je bilo na kraju kolone Sta ti je falilo, bar te nisu komarci napadali ;D ;D :D
  20. PICASOO MZ

    Hrana!

    Posebno uz pivo...mmmmmmmmmmmmmmmmmljac
  21. Mene zanima, ako ima karburator...!?
  22. ^^^^^^^^ Ovo se isplati...! ^^^^^
  23. Pojasni malo na STA se odnose tajni sastojci...da ne pomisle ljudi svasta ;D ;D
  24. Ne razbiram te ponajbolje sto napisav, ali...Dobrodosao MZ bratko !!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja