Za Pecu:
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=12688.0
...i:
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&board=35.0
Ima dva komada MZ TS 250 u jednom selu kod Svilajnca-jedan sa papirima drugi u delovima ako nekog interesuje da svratim i da poslikam, ako nema interesenata da se ne zezam po selima badava!?
Ovu si ljubav nasledio od tvoje skvo, rekao bih... ;D
Evo i mene, nadam se da nece Vuja ponovo da me "obrise" ??? ??? :-\
Ja u prvom planu, pa nacelnica za ekologiju SO Svilajnac, pa ministar ekologije i prostornog planiranja ovdasnji, dr Oliver Dulic, pa tonac RTS-a...
Kod bobber-a je vracena tablica iz 1992 godine, jos je bila SV (Svetozarevo) i nista, nit' ko pominjao neku kaznu nit' sta...
Doduse sin od dede (bivseg vlasnika) je policajac
Ali da postoji rupa u zakonu postoji...
Ili ce Floyd u Svilajnac ili ce Darko (Dav) ici do njega u NSad...rekao je Floyd u par postova ranije!!
Floyd upisi Kataran-a za Svilajnac, covek se javio: