Jump to content

Moto Zajednica

Rade koenig

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1098
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Rade koenig

  1. Ovako druze moj to sto troskari svaki troskari samo mu prati nivo i 50,000 si miran A ulje 10w40, sipam molovo oko 600din 1l imas na svim molovim pumpama. nije lose preporucio mi ga drugar koji to ulje sipa bmw od 10,000 eur. Ne bi sipao da je lose / Markone pegaz tacnije koristi to ulje. Trosice kako ga vozis od 2,5 do 4l odprilike. Ima temu momak sa tim motorom celu evropu prosao Tako da samo sipaj, pazi, vozi. Proveri kajis,rolnice i . POZZ
  2. zovni ovog coveka ima bas sve za majesti 0644252015
  3. Sta znam ja bitno je da znam da imam na raspolaganju. pa otom potom tu si MLAD SI i zdrav hvala Bogu sve ce mo lako
  4. nisam dobio nikakav racun na koji se uplacuje
  5. pa eto dogovora sljakam ovaj moj motor pa kad odapne namontiramo neku opasnu masinicu, realno isplati mi se jer za odprilike 700 eur imam malte ne novi motor
  6. jel mi se cini ili si ti bese imao ceo agregat za nasu yamahu majesty 250? Koliko je parica tako nesto Zanima me informativno, hvala Bogu dobar mi je agregat
  7. generale alexsanto na koji racun treba da se uplati i do kad
  8. nisam znao za to al sad znam :takoje:
  9. Nemoj te sad sa prepucavanjima opet. Ovde samo ako imate predlog da idemo negde ili ko je dobre volje da baci ovde link ako se negde na forumu dogovara za put da nemoram da istrazujem a i drugi koji ovde bolje vide
  10. to volim da vidim, ko se cuva i Bog ga cuva
  11. kazu da je svaki pcetak tezak ovaj njihov bas je naporan
  12. Nego da se pohvalim danas ili sutra idem po moj majesty i vracam se u sektu. Lepo je meni aleksanto rekao da cu da se vratim vrlo brzo i neka otvorena srca je pomenuo al se ne secam bas nabolje.
  13. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  14. km sat to je do puza ili sajla al verovatno puz imas za 10 eur da se uzme. sediste treba podmazati sajlicu ili onaj mali amotrizer da zamenis svecice sam vec znas
  15. Naravno da mozes al ne verujem da ce ti trebati neki delovi odlican je to maxi motor
  16. Izvinite sa telefona sam pa nemam citat Meni ako moze dve sa nikom i jedna bez :-)
  17. djuxy ko je prvi pitao za nalepnicu, molim lepo nema preko reda,
  18. a meni a meni a meni
  19. odma na DVE nedelje :nanana: :zvizduk: rohirrim srescemo se na putu buuuhahahahahahha
  20. Nemojte gazda Rajko, ima sve da nas poApsi ahahahahah kakvi ste vi carevi ako ako trpaj Radeta
  21. necu vam kupiti onda ratluk nikad ahhahaha sve cu sam pojesti
  22. :lol: :lol:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja