Ima ga na polovnim automobilima... Nisam još platio oglašavanje na ovim stranicama. Ali biće uskoro u moto berzi i ovaj i još par kvalitetnih motocikala iz CH
Svaka ozbiljnija mašinska radionica koja ima mogućnost preciznog sečenja to može izvesti...
Imam ovo i u dwg formatu.
Ja sam sekao u Jeep Comercu na pančevačkom putu
Drage kolege obaveštavam u ime porodice da je Jovan preminuo od teških povreda koje je zadobio prilikom tragične nesreće. Zahvaljujem svima koji su se odazvali na ovaj apel.
Laka mu zemlja ....
http://www.kurir.rs/crna-hronika/2888215/teska-nesreca-u-padinskoj-skeli-padobranac-skocio-iz-aviona-padobran-se-nije-otvorio
Hvala unapred svima u ime porodice i prijatelja!