iako imam kordurinu jaknu sa 3m reflektujucim materijalom,,stavicu preko nje fluo prsluk,mislim da cu biti bar 2x uocljiviji u saobracaju,,naravno nebitno dali je nandzarast ili zelenkasto fluorescentan,,,mislim iliti nadam se da cu biti vidjeniji.....
bogami i u svilajncu su se razularili,,ima ih na svaki cosak.....ali ako ,dosta je dece na skuterima bez kacige,,opreme itd,,,a i onih sto voze sa kineskim nosama,,jos uz to raskopcanim nosama,,spadne im sa glave pre nego sto padnu...