Na prodaju Velika Dizalica za Motore
Ima klip nosivosti 2-3 Tone,Radi i dize se uvis,Ispravno. 350 eur
Cena nije fiksna,napravio sam vecu pa mi je ova visak.
Boris 063697094
Jebiga šta je tu je, ja sam mogao šta sam mogao, delovi su loši. Evo sad radim boldorku, sa originalni delovima iz honde, i delovi pasuju kao original, ali koštaju x3. Kad unuce završi, biće sve kako treba
naravno, prokleti kedo set.
Ovo su kineski delovi što si ti kupio. Jebiga ja sam uradio šta sam mogao. Ako sam nesto izgradio šta ja da radim, ima drugi majstor pa nek ide dalje.