Kepo druze moj, ako si u bedaku: ja danas dobio 130/80 i 90/90 Continental TKC 8o. Spreman da ti ustupim kao starijem.
Fala druze, ne odgovara mi dimenzija ;D
Kada sam hteo da menjam motor, padalo mi je na pamet sto kombinacija. Od GS do Stroma, ali ni jedan nije tako uneverzalan kao Africa, plus njena pouzdanost.
Odluka je pala!
Vec imama iskustva sa njom, moze preko racuna, ....
A kad bolje razmislim na prolece se ocekuje par dobrih off road voznji, a do asfaltne ture ove ce se pocepati. ;D
Kepa ima 185 cm i 100 kg , i jakna mu je taman. ;D
Jakna je prva liga, i opravdava ime Gladiator. Nisam do sada video bolje protektore na ovakvom tipu jakne.
Ja nikoga ne lozim, vec ćaskamo o motorčetu i njegovom izgledu.
Posedovao bi ga vrlo rado kao drugi motor, i uživao na njemu mnogo vise neg na Drag Staru.