Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. Moze li jedan par do NS-a, castim! ;D
  2. Obicno se tako zajebes kad resis da se ozenis... ;D
  3. Ako se nesto snadjes na kucnu adresu, objavi.
  4. U glavu sam udjenuo odavno, nego mi se sve cini da ima jos zainteresovanih
  5. Ovo do sada nema veze sa Najzlijevim tekstom.
  6. menjamo staro za novo i krivo za pravo mislio sam da si resio da krenes trnovitom stazom ;D
  7. Kako ovo da udjenem u avatar ;D
  8. Kompletna zabava ....
  9. hihihihihihihi ;D ;D
  10. ;D ;D ;D ma jok mislim na ovakvu
  11. Blato da, al za kamen ne vazi ta teorija...
  12. Oh da, izvinjavam se ;D
  13. Kepo ce da postuje novi zakon i time se utesio da mu ne treba brzi motor (putna 140 km/h) i time prelomio na Africi ;D a ujedno dobio motor koji sa adekvatnim gumama i sposobnim vozacem moze da se vozi bilo gde. Naravno ne mislim na potoke i gudure! Uzmi dobru Africu napucaj je dobro i uzivaj u zivotu ako hoces da imas najbolji kompromis, a i bices cool momak ;D E sad, ako ima adekvatna zamena za Africu onda ne razmisljaj mnogo. Iskreno ja se plasim KTM-a, brutalni su, sa njima djavo ne spava pogotovo ako volis da ga čačkaš ;D U svakom slucaju zelim ti puno srece u svojim slatkim mukama.
  14. Dje si kamperu ;D Jesi osmislio gde ces zeni da postavis saksije sa cvecem na kamperu
  15. Ma de ne moze, fantazija za to sto ti hoces!!! Uzimaj!!
  16. Rasturite u delove ST, i pored nje rasturite u AT isto godiste, i videcete sto je tolika razlika u ceni.
  17. Jel moguce da od kako si kupio motor, nisi ni jednom zavirio ispod maske da vidis sta ima ispod nje ???
  18. zajebao je i Batu Zivotinju, koji je na sahranu druga Tite trcao 500 km ;D
  19. Ma šta mi napriča A šta misliš, koliko ću ja rizikovati iz Subotice? ;D Ne verujem da stanuješ dalje od mene Nemam drugog načina da se na motoru pojavim na okupljanju, sem da ga i doteram iz Subotice... A kada sad pogledam napolje, iz tople sobe, a napolju 30cm snega & leda, zaista se zapitam da li sam normalan... Iskreno se nadam da će biti iznad nule i da neće biti leda. U protivnom, baš i neće biti zanimljivo... a o rizicima da i ne pričamo... Poželite mi sretan put bubnjar ili basista? jedno od to dvoje mora da si ;D
  20. Ako si se ozenio, ne mora da znaci da menjas zivot iz korena ;D
  21. Ja more, ja ....
  22. Jembiga, motor je ok ali treba malo da se "utegne", a zatim ;D ;D
  23. Cestitam Gile na novoj masini, i da se lepo navozas uz sto manje troskova!!
  24. Cena ga prevarila ;D
  25. Pa dobro Gile, sta ti je to trebalo? ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja