Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. To smo mi kepo uvek govorili, velika kubikaza mala konjaza e BMW vam nije ravan.. ta sranja od malo kubika i mnogo konja ni za dvorišnu kosačicu nisu imam jedno takvo sranje kuci doduse na 4 tocka, i fala vi vise, mozda u nekom drugom zivotu
  2. Fala urcu kad ga prelomi preko jezika. A to sto su im cene takve potrazi odgovor u ostataku sveta, mi ovde se najmanje pitamo, mi ih samo
  3. Sacekaj komentar istih polovinom sldece sezone
  4. Znam ljude koji su sa tenere presli na africu, al obrnuto mislim da ne postoji.
  5. nemoj se ljutis malo se salimo, al ako je nadjes za 100 eur posalji je meni ako ti neces. Poz!!
  6. nadji je za 100, ja cu ti je kupiti
  7. Par puta kad udjoh u kolotrag se obesih sa strane, i morah da cekam da naidje trktor da me cupa. E tad sam reko, neces ga majci vise visiti na kolotrazima.
  8. Mislis travari i kamenjari
  9. Moze to da se formulise kao mudici i bezmudici.
  10. kepo

    BJB enduro fanovi

    Ma sta ne moze, ima da moze
  11. Koliko serpica ima u voznom stanju, tema vam je i velika
  12. kepo

    BJB enduro fanovi

    Dzaba sto se bućkate, kad niste pravi
  13. http://www.youtube.com/watch?v=W33G_4d1K58
  14. kepo

    BJB enduro fanovi

    Bice i tebi naklon kad dodjes sa tom tvojom kangrbom na voznju u nase krajeve. Nego, sta mislis da podelimo temu u enduro fanove potočare do 140kg, i fanove livadare preko 140 kg.
  15. Kako u auto industrijuj tako i u moto industriji, promenili su se standardi i vise se niko ne vraca na staro.Gubi se koncept on-off road. Glupo je za ocekivati da se prave enduro motori kakavi su se pravili, jer to vise nije u standardu. E sad sto nama odgovara prosta i pouzdana igracka, to je nas problem. Tehnoloski se ide mnogo dalje, brze, jeftinije, itd. Masine ukomplikovali zarad gasova, potrosnje i snage, vesanje je dosta tvrdje, laksi i krtiji materijali, izgled manje vise, .... Moraju od nečega i silne servisne mreze da zive. Nije problem, doće oni helihopterom u sred pustinje da ti servisiraju motor i nastavis putovanje, samo prvo ostavi avans ako zaškripa. Jednom recju, vise nema jednim udarcvem sto vise muva, vec za svaku muvu adekvatan muhomat. Pa plati kume ako imas, ako nemas, duvaj ga ili preturaj po otpadima.
  16. Moze i jedna peticija da se Neske oraspolozi
  17. kepo

    BJB enduro fanovi

    Mrčo, tema je enduro fanovi. Ako vozaci Africe nisu enduro fanovi i Africa enduro motor, onda se izvinjavamo na kaljanju teme i prepustamo je Vama, pravim endurašima. E jbg sad Kepo nemoj da reaguješ na provokacije.. Ne znam dal je provokacija ili nije, al nek stoji post.
  18. kepo

    BJB enduro fanovi

    Mrčo, tema je enduro fanovi. Ako vozaci Africe nisu enduro fanovi i Africa enduro motor, onda se izvinjavamo na kaljanju teme i prepustamo je Vama, pravim endurašima.
  19. u publici su sigurno bile
  20. :lol: bokilicu, bokilicu, pa kako mozes porediti te utabane stazice za devojcice, sa predhodnim snimkom
  21. :moto3: pusta Tenera nema tri snimka na YT, a kamoli u ovakvoj akciji.
  22. kako se tenerasi solidarisu i jedni drugima dizu moral
  23. U upravnom odboru zaduženom za voznje i prljave strasti, fale tenerasi da bi se usvojio neki predlog. Jbg. sta da se radi. Vi bi mozda i povecali članove, al nemoze se naci vise tenera u voznom stanju.
  24. tipična ST
  25. Pa sta to pričaš, deset godina sam u Nemačkoj samo Tenere popravljao.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja