Jump to content

Moto Zajednica

Kola

Članovi
  • Broj tema i poruka

    311
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Kola

  1. Hehe, natocim pun, predjem 100 +/- km i stane 13 lit opet u njega?? ma reko mora da se salis :-) Moram rijesiti ovo sa carboivma, nervira me i sto se gasi, uvijek moram ko manijak da ulazim u krivinu sa medjugasom :D Mada poprilicno mirno radi... al eto, kad zavrsim sa karbovima javim rezultate :-) Pozz
  2. i mene isto interesuje :-) I jos jedna stvar, cini mi se da mi suzuki trosi cca 11 litara na 100 km?!?!?! (normalna voznja, nema gasanja, 98% gradska voznja) Sta uraditi.... bez sauga se gasi nekad kad zavrnem gas dok pritiscem prednju kocnicu..... Sinhronizacija karbova i ciscenje, stimanje ventila...? Hvala i pozzzz
  3. Cestitke kolege! Neka je sa srecom, da vam svima prodje avantura bez problema i da uzivate u njoj za nas sve koji nismo u mogucnosti za ovakve ili slicne poduhvate! Sretno jos jednom i cestitam! Pozz!
  4. Svaka cast kolega! Uvijek i iznova uzivam gutajuci redove koje pises i gotovo da mogu osjetiti i namirisati sve sto spominjes, iako nisam ni prisao navedenim zemljama! Respect!
  5. Silvana i Sandra, respect totalni! Skidam vam kapu! Odlican put, odlicno uzivanje i super provod! Motorima ste mogli hladno da idete na bas carsiju, ostavite motor niko ih ni ne gleda niti dira, to je ok i uobicajeno :-) Iduci put se javite na pp, da vas provedemo moja djevojka i ja i pokazemo, jer ima tu svasta da se vidi! Pozdrav iz Sarajeva!
  6. Ja licno mislim da nije ni jedna tema visak niti da moze smetati:-) meni recimo jako dobro dodje jer kad tad mogu imati slican problem, pa kako nisam neki majstor, pomocu ove teme i sluchaja, moci cu pregledati ovaj banalan problem, a ne da idem od majstora do majstora! Po meni, nj j edan kvar i rijesenje istog, nisu ni viska niti trebaju ikom da smetaju! Pa za to valjda i sluzi forum da se podijele i dobra i losa iskustva sa sadasnjim a i buducim bajkerima (koliko god ona bila jednostavna, smijesna ili teska i komplikovana)! Pozz veliki!
  7. Bravo dtuze! Dobro dosao nazad, nadam se da je sve ok sada! Odlican nastavak kao i predhodni dio putopisa! Nestrpljivo cekam nastavak! Pozdrav!
  8. Nadam se da je kolega ok :-( sta je bilo, kako? zna li iko detalje?
  9. Svaka cast prijatelju! Respect!
  10. Fotići su Canon Powershot A720 IS (četvrtaste fotke) i mobitel HTC Sensation (wide fotke)... Odlicno su ispale, svaka cast!
  11. Odlicno, zavidim ti :-) za sada mogu samo da sanjam o turi motorom u daleke zemlje, ali bit ce svega valjda! Cekam dalje :-) P.S. Koji je foto aparat u pitanju? Ove nocne slike su jako dobre :-)
  12. Pa koliko sam ja uspio vidjeti, glava sarafa je zavarena sa ove vanjske strane auspuha... Oslikat cu detaljno ili snimiti klip samo da uhvatim malo vremena :-( Ajde ako neko moze da uslika i premjeri original db killer na svom suzukiju pa da uporedimo Hvala unaprijed :-) A ja cu kada mi budu tablice gotove, otici do nekog majstora za auspuhe pa da i on pogleda ;-) Hvala drustvo :-) Pozz iz pretoplog Sarajeva!
  13. Evo kako zvuci, bezveze sam snimao pa se nadam da ce vlasnici istog vidjeti da li je bucan, progoren ili mozda da je ipak normalan? :-) Pozzz
  14. Cim uhvatim vremena a zavaren je saraf koji se odvrce tako da sam siguran da je neko nesta ceprko po njemu :-) Hvala i pozz
  15. Evo i slike auspuha, da li je ovo db killer ili sam ja lud:-) Pozdrav i hvala
  16. Kola

    Turska 2012.

    Dalje, dalje, sta bi? Nadam se da nije nista ozbiljno cuko uradio :-(
  17. Hvala svima :-)
  18. Ispunih svoju zelju, udao sam skuter i uzeo suzuki gsxf750 iz 1990 Sretan kao malo dijete kad dobije lizalce :-) Cekam da bude gotov registracija i krecem u ozbiljne voznje :-) Pozz svimaa
  19. Steta sto nema nastavka, odlicno je islo :-)
  20. Kola

    Turska 2012.

    Cekam sa nestrpljenjem nastavak:-) Samo naprijed !
  21. Kola

    Turska 2012.

    Zvuci obecavajuce, dalje :-)
  22. Cim uslikam stavit cu slike:-) hvala na odgovoru;) pozz
  23. Kada se vec spominje auspuh... suzuki mi zvuci prebucno. Htio bih da ga utisam. Mislim da su fabricki topovi na njemu i nisam siguran da li vidim db killere. Sarafi koji bi mogli biti zza skidanje db killera su zavareni ali mi zvuci kao da su buseni topovi... Sta uraditi, da li stavljati neke druge topove koji imaju prigusivace ili ove nositi majstoru da ih "zatvori". kakve su posljedice ako se zaguse topovi za motor i ventile?
  24. ma rade sijalice odlichno ali sta kad pregori? moram znat koja je sijalica a lakse mi je staviti neke h7 ili h4 cisto da mi ih je lakse kupiti Ali o tom po tom :-)
  25. Hvala druze :-) sijalice unutra neke okrugle kao kucne??? Hehehe :-) ma morat cu ja to nesta odradit i prepravit :-) pozzzz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja