Užas!! Saučešće porodici i prijateljima, ne znam ja bih uveo drastične mere za ovakvo ponašanje, očigledno treba seći prste za pijanstvo i prolazak na crveno svetlo, neće nam pomoći mnogo novi zakon o saobraćaju dok se ljudi u ovoj zemlji ne promene, pa sve i da ga primenjuju .
Posle onog užasnog sudara na Pančevačkom mostu pune su novine i uopšte mediji bili puni izjava kako će pooštriti kontrolu saobraćaja. Od tada se dogodilo siaset nesreća, pogibija učenika osmog razreda itd. Ne kažem da čim sedneš na motor ili u auto postaješ potencijalni ili ubica ili žrtva, ali alkohol, kurčenje, prevelika brzina nema opravdanje. Bojim se da ovo čemu svedočimo je samo odraz države u kojoj živimo.