Jump to content

Moto Zajednica

skuteras

Članovi
  • Broj tema i poruka

    214
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: skuteras

  1. Mislim da gresis, ako smo se organizovaliza otvaranje sezone mozemo i za ovo placanje putarine. Naravno uz pomoc asocijacije.
  2. Treba se boriti slažem se
  3. skuteras

    CB 500 paknovi

    Zeko što ne pitaš, znam ja gde ima
  4. skuteras

    CB 500 paknovi

    http://www.ebay.de/itm/Honda-CB500-CB-500-550-Four-Bremsbacken-Bremsbelage-/250694027646?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3a5e87497e
  5. Nažalost država ima pare da plaća lezileboviće, time se jedino i bavi!
  6. Drugar Danko je profi lik, tačno zna kako i šta treba da piše, dok se kod gospodina cincilatora vidi nedostatak šlifa a i ujedno drugačiji stil pisanja. Što nas dovodi do zaključka da je država u krizi i ne može više da plaća ove bolje trovače - Kakav zaključak, ne bi ga se postiteo ni Ilija Čvorović!
  7. Auuuu cincilatoru pa moraš matori malo nežniji da budeš da te ne provale ljudi da dobijaš kintu za to čime se baviš. Kako se zove to zanimanje "društveni hroničar" ili kako već? Sad si me baš pokolebao počinjem da razmišljam da plaćam onu površinu meseca koju ti nazivaš auto-putem. :-o Generalno gledano mogli bi ljudi iz asocijacije da razmišljaju o organizovanju nekog vida protesta ili skretanja pažnje na smanjenje cene putarine za motocikle u odnosu na automobile. Mislim stvar principa i logike a mi naravno i dalje nećemo plaćati putarinu. :-)
  8. Pa iskreno ne znam kako ste mogli da verujete da ova lopovska drzava tolerise neplacanja necega njima. Samo je pitanje vremena kad ce kazne po automatizmu dolaziti na kucnu adresu. A naravno promenice oni i zakon za one koji misle da mogu da zeznu drzavu.
  9. Užas!! Saučešće porodici i prijateljima, ne znam ja bih uveo drastične mere za ovakvo ponašanje, očigledno treba seći prste za pijanstvo i prolazak na crveno svetlo, neće nam pomoći mnogo novi zakon o saobraćaju dok se ljudi u ovoj zemlji ne promene, pa sve i da ga primenjuju . Posle onog užasnog sudara na Pančevačkom mostu pune su novine i uopšte mediji bili puni izjava kako će pooštriti kontrolu saobraćaja. Od tada se dogodilo siaset nesreća, pogibija učenika osmog razreda itd. Ne kažem da čim sedneš na motor ili u auto postaješ potencijalni ili ubica ili žrtva, ali alkohol, kurčenje, prevelika brzina nema opravdanje. Bojim se da ovo čemu svedočimo je samo odraz države u kojoj živimo.
  10. Ne znam ja mislim ako prevare nas na motorima (ovi na R-ovima) prevariće i nekog bahatog vozača automobila, pa će mu valjda i napisati kaznu. Tako bi mogla da se reši bahatost kako vozača motora tako i ostalih učesnika u saobraćaju, al gledajući statistiku ništa se nije promenilo od uvođenja novog zakona, čak je mislim i gora situacija nego prošle godine.
  11. Piše XR, a izgleda kao da je spreman za Dakar .
  12. Ako želiš da poslušaš moj savet, prvo sačekaj proleće a drugo operi ga malo. Inače imao sam taj motor, dobro je to magare izdržljivo i pouzdano, po meni jedan od najlepših maxi-skutera.
  13. Pozdrav alexantu jeste, jeste bio je to Sym 250 Scooteri rules! Pa to mi je i bila osnovna ideje bolja uocljivost i vidljivost, mada Transalp ima jako dobro svetlo.
  14. Pa realno gledano nikad ih ne bih vozio po magli, tako da ne bih ni koristio "maglenke" za maglu već radi mog bpljeg pregleda na putu i radi same uočljivosti motocikla drugih učesnika u sabraćaju. A sad da po zakonu ne smeju da se koriste ako nema magle, Bože moj pravio sam ja i veće prekršaje. Imao sam ih na mom prethodnom motoru odnosno maxi skuteru, on je imao fabrički ugrađene maglenke i često sam ih koristio za noćnu vožnju i nije bilo problema sa zakonom što ih koristim. E sad kad saberem celu tu zezanciju oko led sijalica i kupovine samih maglenki pa još ugradnja, odustajem dobar je i jedan far
  15. Pa to je u redu vidim da su sijalice snage do 5w sto ne verujem da je neko opterecenje? Mislim jos samo Arakis da potvrdi da to moze da ugradi ?
  16. Pa znači može al ne može Citiraću rečenicu iz jednog našeg filma : znam Arakise al meni su rekli da to može da se nabudži????
  17. Da li svetla za maglu mogu da se ugrade na transalpa bez nekog preteranog cimanja?
  18. Prelepa masina jos mi nekad bude krivo sto je ja ne uzeh
  19. A mozda su ga napali moljci pa mu je sva plastika busna To izgleda ljudi zele da se pohvale koliko dobro poznaju masinu.... Ko bude zeleo da ga kupi doci ce, provozace ga i to je to ne daj se provocirati
  20. Jel 100km/h jel ako jeste ja ne znam kako cu? Ja ne znam da tempiram brzine jjbg.
  21. Pa mislio sam da su ljudi u pravu ovo da je izbacio višak vode, al ne lezi vraže bušan hladnjak, krpljen i pre ali nije dobro zakrpljen. Naravno predhodni vlasnik mi to nije prijavio a kod ovog modela Trandže (2002god.) male rupe na hladnjaku ili nekom dihtungu propuste antifriz tek sutra dan kad se ohladi mašina. Uglavnom ponovo je zakrpljen hladnjak i za sad ne curi koliko sam mogao da ga testiram po ovoj hladnoći.
  22. Momci izgleda da ste u pravu!
  23. Hhvala na pomoći ja se nadam da je neka glupost, već sam zakazao pregled kod majstor Joce sa karaburme pa ćemo da vidimo kakva je dijagnoza
  24. Zeleni, zeleni I sladak pa palio sam ga al plastiku nisam skidao, nigde ne curi barica je i dalje iste veličine. Ma samo se nadam da nije pumpa sve ostalo je ok.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja