Jump to content

Moto Zajednica

ProMaster

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2223
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ProMaster

  1. Pokušaću da ti pomognem, jer kupujes za pravi auto.. P.s. Pise da je rezervisan već...
  2. Ljudi su bili i biće govna, ništa se tu neće promeniti..
  3. Medicinska i ortopedska pomagala (@karldietzrs) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 3,791 likes, 119 comments - karldietzrs on June 15, 2026: "KARL DIETZ INFO Pozovite nas: 021 657 11 09 Danas, on... Evo priče, ostao čovek bez noge.. A naizgled ne tako opasan sudar..
  4. Stelvio pa Grossglockner
  5. Drugar šalje da je našao tablicu sa slike, lokacija : 44.269576 21.546764
  6. Michelin-ovi svedoci.. Naježio sam se..
  7. Plan je da krenem 12., tako da ću pre ja tebi da javim.. Mi ćemo taj deo A da tranzitiramo, ne očekujem probleme. Mada, ko zna, ovaj svet je otisao u k...
  8. Pa što je tebi onda još aktivan oglas..
  9. Pošto me moj brat, moja dika, moje sve , ispalio... Menjam planove, pa aj da iskoristim temu za savet... Šta ima da se vozi od Minhena do Stelvia a da je dobro u Nemackoj ? Idem u cugu do Minhena, tu se nalazim sa drugarom pa idemo na Stelvio i Grossglockner. Ali ta južna Nemačka mi je nepoznanica, a i njemu, jer od skoro vozi..
  10. Hvala svima !
  11. Ovo sam ja vozio prošle godine, dok sam čekao gospodu da dovuku motore na kolima do Tolmezza (pičke khmm khmm) .. Bukvalno sam zalutao ovuda, a da nisam ni znao kuda idem, teraj kroz sela, nauživao sam se..
  12. Danas na spuštanju ka Užicu, lik pretiče kolonu i blica ovima što dolaze odozdo (voze svojom trakom) da se sklone, poubijaše se ljudi.. Malo mi ginemo kako vozimo, nije isključeno da smo stvarno nebeski narod. Doduše bitno da je mene na gore, kad sam išao ka Tari opalio tu radar, vozio sam strašnih 58km/h
  13. Zadovoljni smo. Dobar si dečko, dobićeš krempitu bez ugljenih hidrata
  14. A ima li ovde nešto interesantno, @Tedybear ? Nisam bio u tom delu SLO.
  15. Moj je pametan, a i imam dijagnostiku
  16. Baš sve ovo vrtim zadnjih par dana po glavi, jer sam shvatio da su mi u aprilu izašle sve te neke pomoći na putu što sam imao.. Definitivno najveća prednost koju ja vidim je da ako imam lakši kvar (guma,gorivo, sajla...) Može neki lokalni da dođe i odveze me u servis gde će mi pomoći. Ove priče, vraćanje kući, dovoz auta i sve to, čim se malo udubiš u detalje pada u vodu ili treba da ti dodatno presedne sve..
  17. Danas vidim da drugarica iz srednje vodi bitku za svoju bebu. Dajte da pomognemo koliko možemo:
  18. Nije hostel, hotel je i cena je 9500rsd za dve osobe, što dođe oko 40e po osobi. Za komfor koji nudi, čisto, uredno, udobno, moguće uzeti i doručak mislim da je ok cena. U hostelu sam jednom bio u Samoboru, platio 30e noćenje i nema tih para na koje bi opet pristao na to da delim kupatilo sa Pakistancima.. Pre ću poneti šator i spavati na livadi..
  19. @dule0911 Ne vidim ovde ništa suvišno, ovako bi i ja vozio.. Možda bi drugi dan išao preko Livinja , ali vidim da i ovaj tvoj put prolazi kroz brda, tako da možda bude interesantno.. U svakom slučaju lep provod i bezbednu vožnju želim !
  20. https://share.google/AxhKFgATQPKmvRD9E Odmah pored autoputa, odlično za prespavati i nastaviti dalje.. Parking hotela je obezbeđen, čak imaju i natkriven deo.. Mislim, ako je to ideja..
  21. Kako, kakooo ?
  22. Instaliraj aplikaciju EasyPark, pa vidi za kraj gde si mislio da budeš.. Odlična je app.
  23. "Draga Ana..." Tako počinjemo, da je odobrovoljimo .. Dobro došao Duka !
  24. Ako misliš za Bojana , uopšte ovde nije reč o njemu, bar ja nisam pisao bilo šta zbog njega nego zbog gomile ljudi što izginu ili ostade debelo osakaćeno. Evo, uskoro će 4 godine kako je naš drugar stradao. Luda glava (možda i prvi put, tako luda, zbog okruženja u kojem se tada našao), luda vožnja ( pre neki dan će se ispostaviti da se baš jurio tada oko Vilusa sa Bojanom). Milos nije imao dece, ali i danas mi pred očima majka, brat, sestra, njihovi izgubljeni pogledi, nadrogirani lekovima, buncaju.. Kako je Bojanovoj porodici, ne smem da pomislim. Ako treba stvari nazvati pravim imenom, iako se to nekima ne sviđa, a da makar jedan sin, otac, muž, uveče stigne kući, nije velika cena.
  25. Krupni čika Sale će to da reši
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja