Pozdrav i dobrodosao... A za izbor oko motora ti tesko mogu pomoci jer nisam neki fan kineza, ali sam siguran da ce neko sa foruma moci da ti pomogne...
Zaboravih da dodam... Otidji na ovaj podforum http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/9303-jawamania/page__st__2740
i tamo cemo ti pomoci oko tvog problema sa Jawom jer je ovo podforum samo za predstavljanje. Pozdrav