Jump to content

Moto Zajednica

Povecana potrosnja TDM 850

Recommended Posts

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Nista vise ne znam. Razgovarao sam jednom prilikom sa likom koji ga prodaje, dok sam trazio motor za sebe pre par meseci. Nisam isao da vidim motor, jednostavno, nije mi se 'dojmio' iz razgovora. Alergican sam na to da mi neko kaze, ne radi kilometraza, ja sam stavio digitalni sat od bajsa, presao sam 10 iljada od tad. Sa druge strane, taj lik ga prodaje vec neko vreme, bez uspeha ocigledno Sve se da popraviti, a ako mu posteno ubijes cenu, nema dileme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

To je uvek dilema, ako je niska cena, sta mu fali, a opet za neki mnogo stariji motor drze cenu koja nije dostojna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Muscle Kawa ZRX 1200R Verdis Rex

Ja sam skoro kupio TDM-a, i kad me nije srcka udarila kad sam izracunao koliko trosi.....ko`mali sportski tenk!.... 10l !!!! Probacu da kontaktiram FactoryPro da nabavim emulzione tube, normalno i zamena filtera. Na manjim obrtajima do 3-4 hiljade oseca se blago cimanje, tj. ne vuce kako treba, a na vecim ide normalno (vuce ko` mutav). Inace normalno pali i na hladno i na toplo.Nadam se da cu promenom filtera i tuba resiti problem. A, sto se tice kupovine, otvorite cetvoro ociju, ima svega na prodaju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja