Jump to content

Moto Zajednica

FLSTF

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Kako reko tako i uradih.

 

Rodjen 1962 u meni najlepsem gradu Sapcu pored Save u naselju bair,odrastao rastao vise puta napustao i opet se vracao ,sad vec potkresanih krilau srecnoj zajednici sa mojom suprugom i troje dece.

Srecan i presrecan sto mogu  na sav glas da  pevam i veselim se svakom dolazecem trenutku jer su mi sve zelje uslisene . Neka Bog da samo zdravlje mojoj porodici i mojim prijateljima kojima sam okruzen,

Drago bi mi bilo da postanem a narocito da budem prihvacen ravnopravni clan drustva na ovom mestu. Razlog? Mislim da ih imam dosta a i jedan bi trebalo da bude dovoljan , a to je : volim motore i zelim da pricam o njima.

Malopre sam napisao da sam srecan .da jesam! presrecan . Da od trenutka kad sam u dvoriste svoje kuce koju smo sami ja i moja supruga bez icje pomoci stekli, uterao svoj decacki san koji sam sanjao 32 godine.Mislim da je bila 85 ili 84 kad sam od prijatelja kupio sebi motor (honda 900boldor) koji je jako kratko trajao)jer sam ga  prodao i od tog novca sebi napravio svadbu zato sto su tako zeleli moji roditelji i verujte nikad nisam pozalio jer je to bilo za njih u tom trenutku najvaznije i njihovo zadovoljno lice je za mene bilo najbitnije.

Nakon svadbe neki to znaju a neki ce saznati (ako im tate ne obezbede)dosli su problemi podstanarski zivot pa prva sreca KACA  pa onda obezbedjenje krova nad glavom pa druga sreca ALEKSANDRA  pa treca sreca ALEKSANDAR, postojali su trenuci kada sam sebi i ranije mogao kupiti  motor ali od ludila da postignem sve nisam imao slobodnog vremena a i stalno me proganjao san o jednom ciki koji me kao klinca namoru provozao na jednom motoru cije sam ime jako brzo zaboravio ali zvuk i sada kad zazmurim mogu da cujem. i napokon u svojoj 45-oj u moje dvoriste je stiglo ono o cemu sam sanjao. Jedan prijatelj mi je rekao Ignjo da si svaki put u zadnjih 25 godina gde si bio isprosio po jedan deo sastavio bi 2 HARLEY DAVIDSON-a. Mozda , mislim ja ali jedno sigurno znam sve je moje i moje porodice i posteno zaradjeno.Takodje znam da necu vise da radim kao sto sam radio, necu vise da budem u prisustvu dosadnih klijenata i nazovi prijatelja zelim svoj san da pretocim u stvarnost... mislim da sam zasluzio.? I zato dragi moji moguce da nesto i lupim pogresno ali nemojte se primati na to,ja vama nezameram a siguran sam da cemo se sretati na putevima.I nije tacno da ljudi koji voze HARLEY-a sebe smatraju uzvisenim, pre nego sto to potvrdite pogledajte ko se krije iza kacige tog ili vozaca novog japanca od 100iihajjj konja ... GOOD LUCK -flstf-http: ovde nije moj motor [img][/img]

dobrodosao. predstava ti do sada naj. Moj prijatelj u komsiluku simic dragan ili sima, je takodje putovao tamo, amo. On je iz pozarevca, mozda ga znas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Veliki pozdrav!Mlogo ti zavidim! Ja sam putovala sa drustvom iz Sapca za Trebinje i Dubrovnik pre tri cetiri godine i ostali su mi u lepom secanju,mada put i nije bio tako lep. Jeden od njih je bio i Bora Melcer,vidim da ga imas na slikama. Prenesi pozdrave od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja