Jump to content

Moto Zajednica

5. Skup Mz Sveta - organizacija i dogovori

  

24 članova je glasalo

  1. 1. Lokacija 5. Skupa MZ Svet-a je:

    • Šumijev kraj "Zuta Stena"
    • Lijanov predlog "Mataruska banja"
    • MZ (Mihac) "Kladovo i okolina"
      0
    • predlog "Tisa"


Recommended Posts

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Mada kad malo bolje skontam u pravu je coek mozda bi na Kubi u Havani bila veca zajebancija nego u Arilju 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

 

1lol.gif0takoje.gif kako smo bogati tesko da ce pola ljudi doci i u Arilje.. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Počinjemo sa glasanjem. Predloge je sublimirao Mihac na 6. strani pa sam ih kao takve ubacio među ponuđene odgovore.

ja cu da otvorim glasanje ,moj predlog je ako vec mi pravimo skup da to bude u srbiji

 

Sada je 5. Skup MZ Sveta što znači da smo do sada imali 4. U ovoj temi navedeni su kriterijumi po kojima biramo lokaciju.

 

Opet, ova je tema u tesnoj vezi sa predhodne četiri koje takođe treba pročitati jer se sada samo nastavljamo na sve što je bilo predhodnih godina.

 

Među ponuđenim odgovorima svaki lokalitet je u Srbiji zato što je MZ Svet reprezent MZ populacije Srbije. Na naše skupove dolaze prijatelji iz drugih država koji reprezentuju MZ populaciju države iz koje dolaze dok smo mi, eto, odavde.

 

Arilje je takođe u Srbiji, ovo ovde Arilje u ovoj ovakvoj Srbiji.

 

Dakle, kao i predhodnih godina, pravićemo sasvim sigurno Skup u Srbiji tako da je Kukul dobro rekao i za sada i retroaktivno za sve četiri godine.

 

Neka bude u Srbiji pa šta bude!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Kakvi skupovi van Srbije???Neko je sipao hipenol mesto dvotaktola???Jedva se skupimo jednom godisnje i to deo clanova ne dolazi ako je skup na suprotnoj strani drzave...Treba da se vidi ima li vremena za jos neki predlog ali kako sada stvari stoje, spali smo na jedan.Odbrojavanje treba da pocne i da damo datum kada se krece u ozbiljniju organizaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Počinjemo sa glasanjem. Predloge je sublimirao Mihac na 6. strani pa sam ih kao takve ubacio među ponuđene odgovore.

ja cu da otvorim glasanje ,moj predlog je ako vec mi pravimo skup da to bude u srbiji

 

Sada je 5. Skup MZ Sveta što znači da smo do sada imali 4. U ovoj temi navedeni su kriterijumi po kojima biramo lokaciju.

 

Opet, ova je tema u tesnoj vezi sa predhodne četiri koje takođe treba pročitati jer se sada samo nastavljamo na sve što je bilo predhodnih godina.

 

Među ponuđenim odgovorima svaki lokalitet je u Srbiji zato što je MZ Svet reprezent MZ populacije Srbije. Na naše skupove dolaze prijatelji iz drugih država koji reprezentuju MZ populaciju države iz koje dolaze dok smo mi, eto, odavde.

 

Arilje je takođe u Srbiji, ovo ovde Arilje u ovoj ovakvoj Srbiji.

 

Dakle, kao i predhodnih godina, pravićemo sasvim sigurno Skup u Srbiji tako da je Kukul dobro rekao i za sada i retroaktivno za sve četiri godine.

 

Neka bude u Srbiji pa šta bude!

tako je brate Vujo u srbiji da bude ,za neke koji nisu razumeli sta sam napisao evo objasnjenja,nije mi uopste bitno ko i gde ce organizovati skup i u kojem delu srbije ja cu doci ,nadam se da su sada pojedinci razumeli a povodom pojedinih textova koji su rekli ako bude dalje od bla bla kilometara ja necu doci ,nadam se da ce i oni doci ako bude i malo dalje od zeljene kilometraze ipak se mz voli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa lepo pise u naslovu teme " 5 skup MZ sveta " - znaci nas skup u nasoj zemlji. U drugim temama pricamo o odlasku na druge MZ skupove u druge zemlje ( Rumunija, Madjarska. . . )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Još par dana pa zaključujemo glasanje a nakon toga prelazimo na dogovor o kotizaciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislis, KOTLIĆZACIJA?Koliko sam razumeo, ove godine bi trebao da se u kulinarsku ponudu uvede i kotlić...ha-ha.:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Mislis, KOTLIĆZACIJA?Koliko sam razumeo, ove godine bi trebao da se u kulinarsku ponudu uvede i kotlić...ha-ha.:jee:

 

KAZAN! 1lol.gif1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

necu da glasam iz jednog razloga - najverovatnije necu moci da dodjem. a da neko ne misli da bojkotujem ili sta vec, razlog je sto mi je motor u nis, a ja u nis ne mogu da stignem iz bele crkve pre petka uvece ( i to mrtav umoran). takodje, u nedelju moram nazad za bc jer se u ponedeljak, jelte, radi. to znaci da bi mogao da krenem tek u subotu prepodne, i da bi se morao vratiti u subotu vece. a to je, priznacete, za ovo vreme malo tesko izvodljivo sto se finansija tice. (odavde se izuzima mihcov predlog kladova, to bi jos i mogo da ispratim odavde, kolima ili koleginim ts-om)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Gotovo je sa glasanjem, ove godine 5. Skup MZ Svet-a održaće se u Arilju.

 

Ko ima predlog o visini kotizacije i specifikaciji troškova?

 

Šumi, jel ti živ žiro račun?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Šumi,vec si negde bio objavio ali ne znam na kome mestu a to je,mapa i opis puteva i prilaza,predpostavljam da baratas kilometrazama i ostalo sto je potrebno ljudima koji ne poznaju ovaj kraj.Ti si precizan u tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

malo kasnije pisem sve, mislim da je živ još račun, proveriću sutra u banci.

 

Ovak od Bg ima 170-190km zavisi od rute, od Ns ima 210-215km, od Zaječara oko 220-225km, od Niša 270-290km i Sv 155km. Moze se doći sa severa preko Čačka Kragujevaca i Valjeva. Sve ostale detalje pitajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Napisi u kojoj banci,jer ako se uplata vrsi iz neke ekspoziture iste banke onda ne uzimaju proviziju,a svaki dinar dobro dodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Napisi u kojoj banci,jer ako se uplata vrsi iz neke ekspoziture iste banke onda ne uzimaju proviziju,a svaki dinar dobro dodje.

 

U Komercijanoj.. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja