Jump to content

Moto Zajednica

Kucica za pse na poklon

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Ako nekome treba, ili znate kome, evo je na poklon. Mi za naseg psa dobili novu, pa je ova visak. Krov se odvaja i namesti na donji deo, na slici je pomeren tj razdvojen od transporta. Fali poneka dascica. U Zemunu je, a ja nemam cime da je prevezem, makar u neki azil za pse.

post-10142-0-97982800-1320764492_thumb.jpg

post-10142-0-58516000-1320764497_thumb.jpg

:zdravo:

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ako nekome treba, ili znate kome, evo je na poklon. Mi za naseg psa dobili novu, pa je ova visak. Krov se odvaja i namesti na donji deo, na slici je pomeren tj razdvojen od transporta. Fali poneka dascica. U Zemunu je, a ja nemam cime da je prevezem, makar u neki azil za pse.

post-10142-0-97982800-1320764492_thumb.jpg

post-10142-0-58516000-1320764497_thumb.jpg

:zdravo:

 

kuplljenoooo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ee, a ja, dok se nisam spustio na drugi post, taman pomislih da kazem da das Bokilicu, ona njegova dobrica od kuce je ostenila gomilu mladih, pa da im ne bude hladno.

Bokilicu, brines za svoje, svaka cast! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Šteta, nisam video post na vreme, a koliko jutros sam kupovao eksere da za vikend sklepam kućicu za Belu. Bela se pre mesec dana pojavila iza moje zgrade, i proglasila avlijicu za svoju. Zaslužila je kućicu zato što respektuje domicilne mačke. Ipak, ako Bokilić ima štence, kućica je otišla u prave ruke (šape)!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

jbt, ova kucica je za broj veca od mog stana... :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Malko me gricka savest, ovde se prvi javio Bokilic, ok. A onda su me jos nekoliko ljudi zvali, pisali, dopisivali, imaju kuce i stence i treba im ovakva gajba...Da li i u psecem svetu trudnice i majke sa malom decom imaju prednost?

Petak ili subota je dan za preuzimanje, a ja koliko sam kukao za normalnim obicnim sprejom za lanac (umesto ovog offroad koji prska mast svuda a ne ostaje gde treba) il tako nekom sitnicom, mogao sam bar da prihvatim na poklon.

Napisacu koji psic ce biti usrecen uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Taman sam hteo da trazim kucicu za mogu drugaricu koja je prihvatila 2 dzukca i koji zive u dvoristu u nekoj improvizovanoj kucici...

 

Nema veze, trudne kujice imaju prednost, po mom misljnju :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

I kao sto je iste minute dogovoreno posle oglasa, sad je bio Phoenix iz Palanke i odneo gajbicu za psa. Coek je castio jednom crvenom, jer je hteo da mi kupi neki sprej za lanac, al ga nije nasao usput. Hvala! Ionako je laadno za pivdzana trenutno!

:zdravo:

post-10142-0-17217200-1321018025_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja