Jump to content

Moto Zajednica

TDM ...aj svako nek okaci sliku svog TDM-a :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Laki izgleda da je trljanje onog kamena u Risovackoj pecini u Aranjdelovcu dalo rezultate,cestitam znam koliko si to zeleo .Sad da organizujemo neku voznju da je zenski deo ubaci u ekipu i gotova je sto kaze crni nece da silazi sa motora.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Crni: necu, mozes zivot da stavis na to !

@Bobbra: i meni se cini :lol:

Hvala na lepim zeljama, ali trenutno sam ja van stroja. Imam trombove po levoj nozi, i gledam da sto vise vremena provedem sa nogama gore, i to svojim :lol: a izlazak na sunce mi ni malo nije preporucljiv. Da budem iskreniji, ne bi trebalo ni da izlazim jos iz kuce, mada sam bio pomalo ova dva dana u radnji i raduckao po malo :neznam: Cekam da budem sigurniji da trombovi nece dalje uzbrdo pa cu (cemo) opet na motor.

Uzdam se u septembar i nadam se blagom vremenu, da mogu sa suprugom da se malo vozam po gradu i oko njega, da se malo navikne na krivine, voznju i sve sto ona nosi. Trudi se iz petnih zila, pokusava da se navikne na kacigu na glavi mada je ni malo ne voli, pa ne zelim da je preforsiram. Po nekoj mojoj racunici, mislim da ce do sledece sezone biti sve super :takoje: :takoje: :takoje: Izmedju ostalog, odajem joj priznanje kako je uspela da se smesti u ono malo prostora sto je preostalo iza mene :lol: Kad krenemo na voznje, za pocetak ce to biti deonice bez previse krivina, pogotovu ostrih (npr do Djerdapa i sl.)

Moram malo da pomerim top-case nazad (ima jos rupa za stelovanje na Wingrack-u), a ako bude trebalo promenicu sediste kod Bobana, a ako joj to n bude dovoljno udobno, menjam i motor. Nadam se da sada vase bolje polovine nece sa istim zahtevom zasesti Vama na glavu :nanana:

Ono sto vi znate kako sam se lose osecao, nije bilo ni 1% od pravog stanja... ::) Kad bi bilo po mome, vise me nikad ne bi videli na motoru bez zene :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Vrnjačka Banja-Beograd
  • Motocikl: TDM 850

Na strani 6. sam ukratko predstavio motor koji sam skoro uzeo, ali danas mi je iskrsla neka kombinaciju da uzmem jos jedan kombi, posto se bavim prevozom putnika, tako da je motor na prodaju :( Treba da dam moj auto i doplatu, tako da mi samo kes igra ulogu.

Jbg, u zivotu moraju da se prave kompromisi, bitnije mi je da uzmem ovo, ako zatvorim pricu, i da makar otplatim kredu koju sam podigao bas za ovaj motor :) a ako Bog da pa da krene posao kako valja pa da se uzme 900 ranije nego sto sam mislio :)

Cena na oglasima stoji 1899e, ali kazem, dacu ga i dosta jeftinije samo da zatvorim pricu za to vozilo.

 

Moj br je 064/26-50-985, motor je u Vrnjackoj Banji, slobodno me pozovite za sve informacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Misljenja sam da post ima veze sa temom jer je na strani ranije predstavio motor pa uz posteno obrazlozenje objavio prodaju,postoji vise postova koji nemaju veze sa temom ali se jednostavno nadovezu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo sad sam dovezo kuci tdm kupio sam ga 95 godista 53000 km bar tako pise stavicu slike malko kasnije da prebacim sa mobilnog pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo sad sam dovezo kuci tdm kupio sam ga 95 godista 53000 km bar tako pise stavicu slike malko kasnije da prebacim sa mobilnog pozdrav

pozdrav evo stavljam i ja mog konjica janko kisac

post-9064-0-40726100-1418758035_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Nekada je to izgledalo ovako...

post-31973-0-49205900-1426669091_thumb.jpg

 

Zimski san je proveo ovako...

post-31973-0-03415000-1426669218_thumb.jpgpost-31973-0-23031900-1426669229_thumb.jpgpost-31973-0-64032200-1426669241_thumb.jpgpost-31973-0-05454000-1426669251_thumb.jpg

 

I sada moj stari motor izgleda, ovako...

post-31973-0-12507400-1426669371_thumb.jpgpost-31973-0-65581500-1426669386_thumb.jpg

 

 

:jee1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Prvo sam pomislio da te malo zezam jer se licno znamo, ali necu - jer motor stvarno lepo izgleda, i nije zasluzio nista drugo do POHVALE !  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

Nekada je to izgledalo ovako...

attachicon.gif2014-03-13-897.jpg

 

Zimski san je proveo ovako...

attachicon.gif15020044.jpgattachicon.gif15020093.jpgattachicon.gif15030009.jpgattachicon.gif15030017.jpg

 

I sada moj stari motor izgleda, ovako...

attachicon.gif15030059.jpgattachicon.gif15030060.jpg

 

 

:jee1:

Lepsa ova moja taraba iza,a o kobasicama da ne pricam :P  :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Taj TDM mi jako lici na jednog iz Mladenovca koji se prodavao vise od godinu, mozda i dve. Tvrdoglavo se drzao cene od 4000, ili maaalo manje. Mada mu topovi nisu istog dezena-onaj nije imao sace po sebi, mada su oba LeoVince  ;)

n5rovic-u, koliko je dugo kod tebe? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Prvo sam pomislio da te malo zezam jer se licno znamo, ali necu - jer motor stvarno lepo izgleda, i nije zasluzio nista drugo do POHVALE !  :takoje:

Hvala Lucky... Nego sada ostaju samo auspusi... ovi kvare, ukupni utisak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Tacno Lucky to je taj motor ali je bio prilicno zapusten,kod menevje od kraja jula prosle godine.Sredio sam ga kompletno da lici na motor bar malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Lepsa ova moja taraba iza,a o kobasicama da ne pricam :P  :na_glavi:

 

 

Taraba... Mozda kada konacno uspes da napravis pristojnu ogradu... Sto se kobaja i suvog mesa tice... Skidam kapu, bilo je odlicno i ukusno :takoje:

Moracemo da ponovimo, da ti se ne pokvari to suseno meso, kazu ne valja to dugo da stoji :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja