Jump to content

Moto Zajednica

~~~~TUNING KINEZA~~~~

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

pa ja bih hteo neki jeftin tuning do 150e , imam vec zx  , a lik od koga sam kupio kaze da ima kit na 80cc al ne verujem jel ne ide nes brzo oko 80/90 po satu

jel znas mozda sta bi uticalo na to dal treba nes da se podesava  ??? fala unapred ;) !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Ako ide 90, 90 po satu onda je to to.To je verovatno 70ak km/h stvarno.Od kineza ne mozhesh da ochekujesh vise od toga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

zx je auspuh za 2t motore,a 80 cmm kitovi su za uglavnom za 4t,u nekim slucajevima i za 2t al kostaju ko ceo nov kineski skuter.. Ako ti ide 80 {pravih} budi srecan i ne diraj nishta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

to je sve u redu,al to je po kineskom satu.. izmeri nekim dobrim kolima ili gps om pa znash na chemu si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Petrovgrad

Zdravo

moze se kinez "nabudziti" itekako , ali se postavlja pitanje isplativost takvog poduhvata, ako te nesto znima slobodno pitaj

pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

U prevodu da bi sve uradio kako treba i da bi trajalo dugo treba puno para,a onda je vec bolje kupiti jachi motor..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Petrovgrad

Bas tako, ja sam spucao u kineza oko 600e i on je sada OK, i brz i startan i koci i stabilan , ali kako moj kolega kaze "svaka budala ima svoje zadovoljstvo" pa tako je i u svakom tuningu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

u pitanju je skuter Sprint Exactly koji sada ima oko 15 ks i trosi oko 7 l/100 km

 

LELEEEE, pa sad možeš da ga voziš samo oko benz. pumpe...  ???  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

ja sam imao kineza 4t "peda" i mnogo sam vremena ulozio u njega,pokusacu da se setim sta sam mu uradio,,,stavio sam mu komplet kit 85cc,menjao i glavu i veeci karburator,da bi to sve bilo ok,i kevlar kais,druge oprugice na variatoru,teze ili lakse rolnice sve zavisi od poterbe,mada ih u svakom slucaju treba menjati jer su kineske :) sto se tice auspuha to nisam dirao jer su me neki iskusni ljudi savetovali da 4t skuteru netreba sportski auspuh jer je to cista varka i trosenje vremena,nije ko za 2t!

skinuo sam mu maske i stavio korman kao kod street fight-a,uradio rep od pleksiglasa,mnogo vremena je tu otislo,ali je bio cisto zadovoljstvo za voznju,isao je mooogo dobro,ako nadjem negde snimak postavicu ti da vidis kako je sve to izgledalo,sve u svemu moze kinez da se sredi i tunira vrlo lepo!!! ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Petrovgrad

u pitanju je skuter Sprint Exactly koji sada ima oko 15 ks i trosi oko 7 l/100 km

 

LELEEEE, pa sad možeš da ga voziš samo oko benz. pumpe...  ???  ;D

 

 

da,da

druze ja sam sve to uradio da dokazem da moze , ali on sada ide sa pola gasa 70 km/h (imam drugi motor za "ozbiljniju" voznju), pa tako i ne trosi mnogo (oko 4,5 lit.), a onih 7 bi bilo sa punim gasom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja