Jump to content

Moto Zajednica

PONOVO NA PRODAJU HARLEY DAVIDSON SPORTSTER 883

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Uh, kakva makina, ko stvorena za vašar!

Vidi raspolozen sam da ti ucinim prijateljsku uslugu, da ti sredim garazu. Dodjem pocistim sve te hondice i uteramo HARLEY. Veruj bices 1. u selu.

 

On i  jeste samo za garazu...

 

i za Znanje Imanje ;)

 

Mozda bi vise pasovao kod Zike u Šarenici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Uh, kakva makina, ko stvorena za vašar!

Vidi raspolozen sam da ti ucinim prijateljsku uslugu, da ti sredim garazu. Dodjem pocistim sve te hondice i uteramo HARLEY. Veruj bices 1. u selu.

 

On i  jeste samo za garazu...

 

za Sarenicu mora da montira atomizere :)

i za Znanje Imanje ;)

 

Mozda bi vise pasovao kod Zike u Šarenici

 

za Sarenicu mora da okaci atomizere :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Uh, kakva makina, ko stvorena za vašar!

Vidi raspolozen sam da ti ucinim prijateljsku uslugu, da ti sredim garazu. Dodjem pocistim sve te hondice i uteramo HARLEY. Veruj bices 1. u selu.

 

On i  jeste samo za garazu...

Ali zato kad ga isteras iz garaze i provozas po varosi, mislim da ces stvarno biti 1.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kupi ti neku Africu, pa dodji kod mene na selo da jedemo i pijemo dok jos ima šta.

A nazalost vidim, i da te Jasminko kulira za zamenu. Pa nije on od juce da padne na sportstera  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Mir deco matora. Dela ti Kepo jedno prasence pa da to dodjemo do tebe.

Normalno ucestvovacemo finansijski za ice i pice.

 

Misliš jagnjence?  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Da li te interesuje zamena za AT?

Brat je ima i kaze da ga je sramota da je vozi zato sto mu se pre neki dan ker popisao po tocku i copavoj!

Kaze da pas oseti lose pa kenja i pisa po tome!

AT je u solidnom stanju (osim upisanog tocka i copave), registrovana i malo prljava (jbg terenac)

Spreman je da doplati pa ako hoces...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Da li te interesuje zamena za AT?

Brat je ima i kaze da ga je sramota da je vozi zato sto mu se pre neki dan ker popisao po tocku i copavoj!

Kaze da pas oseti lose pa kenja i pisa po tome!

AT je u solidnom stanju (osim upisanog tocka i copave), registrovana i malo prljava (jbg terenac)

Spreman je da doplati pa ako hoces...

 

Kazi ti bati moze AT i doplata od 8000e posto mu je kaljava i popisana kobila.

A u Sremcici Ruza ciganka skida cini i saliva stravu tako da mu je moja preporuka da ode tamo mozda istera KTMa od bake.

JBG da menjam sranje za duplo golo  na ovu krizu neznam sta da ti kazem. Ustvari ovako je najbolje oglasi je mozde je pre prodas pa dodjete sa kesom kupite i pun gas..... ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Citat: perisicboro  21 Август 2009, 20:40:06

Imam dve i po Afrike, jer moze zamena bar za zadnji tocak?   

 

A ti druže moj bi bio bogat da imaš dve i po Afrike imao bi brat bratu ok 10.000 € keša  ;D ;D

 

Dam tebi obe da prodas

a meni daj koliko kosta HD ostalo ti zadrzi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Ha ,ha ! Ovde chovek ne moze da da oglas a da ne bude poshtedjen " pametovanja" ! Sve sami hejteri Japanaca , Kineza , HD-a kao da smo narod sa najrazvijenijom tehnologijom na polju proizvodnje bilo koje vrste vozila ! Za pochetak ajde da napravimo najbolji trotinet na svetu pa cemo imati kredita za bar neko qrchenje.. ovako , stara pricha - makina ti je njesra ,znam lika koji vozi bolju .. a ja nemam ni za burek !

Srecno sa prodajom ! Da imam kintu -kupio bih ga  i boleo bi me Patak Dacha k'o shta misli jer- kupujem za sebe i svoj cef !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Ha ,ha ! Ovde chovek ne moze da da oglas a da ne bude poshtedjen " pametovanja" ! Sve sami hejteri Japanaca , Kineza , HD-a kao da smo narod sa najrazvijenijom tehnologijom na polju proizvodnje bilo koje vrste vozila ! Za pochetak ajde da napravimo najbolji trotinet na svetu pa cemo imati kredita za bar neko qrchenje.. ovako , stara pricha - makina ti je njesra ,znam lika koji vozi bolju .. a ja nemam ni za burek !

Srecno sa prodajom ! Da imam kintu -kupio bih ga  i boleo bi me Patak Dacha k'o shta misli jer- kupujem za sebe i svoj cef !

 

Upravu si potpuno sve lelemudi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

;D ;D ;D

Ma nebrini se, zajebaces ti vec nekog sa tom americkom skalamerijom  ;)

 

Mozda si mogao i zippa, prodje mu zivot na kinezu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Pa sad , kome prolazi zivot i na chemu - relativna stvar ! Daj tih 8 somica ovamo da se odma' zahebem  ;D Ako nemash - daj manje da uzmem nekog Japanca ili josh dva Kineza - ne pravim pitanje !  ;D Ionako vec trecu godinu samo sipam chorbu i jedna promena lanca +lanchanici ! Jbg, ne moze tako lako da se naleti na motocikl od babe iz Shvice koja ga je vozila do pijace i nazad vikendom ! :):):):):)  ;D Ode tema u off , srecna prodaja ! Mada me je sve ovo nasmejalo, svraticu josh po neki put ! ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Pa sad , kome prolazi zivot i na chemu - relativna stvar ! Daj tih 8 somica ovamo da se odma' zahebem  ;D Ako nemash - daj manje da uzmem nekog Japanca ili josh dva Kineza - ne pravim pitanje !  ;D Ionako vec trecu godinu samo sipam chorbu i jedna promena lanca +lanchanici ! Jbg, ne moze tako lako da se naleti na motocikl od babe iz Shvice koja ga je vozila do pijace i nazad vikendom ! :):):):):)  ;D Ode tema u off , srecna prodaja ! Mada me je sve ovo nasmejalo, svraticu josh po neki put ! ;) ;D

 

 

Vidi po meni nije bitno sta vozis bitno je da se vozis zato opusteno prijatelju moj vecini njima je to jedini, prvi i poslednji motor. Jer zickaju za burek a o benzinu da ne govorimo. Imam ja puno takvih drugara koji su dali poslednju kintu za motor pa misle da su kupili nesto a ono sranje i voze se samo vikendom i to jedan vikend po naselju a drugi do avale pa tek tamo treci ili cetvrti do Mladenovca, a ja sam jedva uspeo da prosli i ovih par dana u ovom mesecu predjem 10000 km. Nisam moga vise od obaveza.. Zato opusteno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja