Jump to content

Moto Zajednica

CF Moto V5

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

MISTERIJO,

Vrlo rado i hvala na pozivu :D...Sutra zovem prodavca da saznam da li se ovaj prvi servis posle 250 km zakazuje,tj. sta i kako...Kad zavrsim s time ja cu te vec naci...

I kao da sam 100% siguran da sam se mimoisao sa G-dinom tatom ,negde okolo WEG-a...Sed jedan cika na metalik crvenom Kwy-u... Boja omiljena mi...Kad sam pazario magare,bese i jedan crven,onako ,ko na rados'...Ali non-metalik...Verujem da bi ta farba za godinu dana izmatirala,pa se odlucih za srebrenu varivantu.

Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ginek...Ups...Pardon ,Kineziolog :D

Nista bre nisam razumeo , al nema veze! ???

Hvala onoliko na trudu i ilustraciji...Vazno je da bas dobro koci.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Nisam ginekolog ali mogu da pogledam  ;D

Pa sto si smotan, jel vidis fino gornju sliku zelenom bojom oznaceno gdje su vezana kljesta za vilicu, samo na jednom mjestu (gore). A na donje dvije isto zelenom bojom, vezana i gore i dole, e to su ti radijalna klesta...

Jel sad bolje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Боље или не, са мотором тих перформанси и стила вожње, то баш ништа не значи.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

E i mene interesuje, izgleda da mi je promakla ova tema! Blajbinger, kolko ovo sad moze da ide kad si zavrsio razradu? Kolko trosi? Jesi li imao neke kvarove? Jel moze mizuka malo bolje da se nabudzi? :zvizduk:

 

 

Bas dobar fazon motora. Skuter a izgleda ko motor. Pun pogodak :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/30489-kineska-misija-i/page__st__40

 

Sve u svemu, potrošnja nije prelazila 3 lit.

Nije bilo kvarova,ako se ne računa katalizator koji je otpao u povratku,i koji je kolega Bokilic iščupo.

Sad je u garaži na odmoru. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

људи, а шта мислите о овој понуди сада В3 2007 за 1100 еур - НОВ са залиха

јесте 250цц (уби регистрација) али би пре то плаћао за нов мотор него 7000дин за 10 стар Либерти...

 

највише ме код овог чуда брине одржавање и какав је мотор унутра (копија Хонде ?)

http://www.polovniautomobili.com/oglas899580/cfmoto_v3/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Probao i sasvim lepo vuce, pretpostavljam da bi se sa gram - dva laksim rolnicama dosta dobilo (jer je fabricki naravno optimozovano za manju potrosnju i zagadjenje).

 

Za te pare mislim da je odlicna ponuda, jedino sto su verovatno ostali losiji primerci, pa se mozda naidje neka tackica rdje, ili neka ogrebotina, ali bi mu to za tu cifru oprostio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Stvarno je dosta jeftino i to ne sporim. Novo je novo. Ajd i da stavim na stranu to sto je ruzan al bas je mnogo slab, samo 14 konja. Na primer Yamaha YBR koja je daleko po kvalitetu bolje ima "samo" 10.5 konja a 125cc je.

Gledam to sa moje strane posto sam vozio 250cc i imao je 33 KS i bio sam onako osrednje zadovoljan. Al 14 je BAS BAS malo, ja mislim da ce mu dosaditi ubrzo... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

U poredju sa YBR-om ogromna je razlika u korist CF-a, iako mozda na papiru ne izgleda tako.

 

Kawa koju si imao je ipak prica za sebe i jede druge 250-ice, ali u praksi CF ne zaostaje mnogo za drugim 250-icama, a u odnosu na tipicne 4t 125ccm razlika je vise nego osetna.

Medjuubrzanja su mu odlicna zahvaljujuci variomatu, tako da se bez problema nosi sa saobracajem, polozaj je dosta komforan, lako se vozi, odlicno prati krivinu, a kocnice su mi se posebno dopale.

 

Naravno svi bi mi voleli da postoji u ponudi i sa jedno 400 - 500ccm. :moto3:

 

A da li ce mu dosaditi brzo, pa sigurno nece brze nego sto bi liberty, posebno ako su mu prioriteti manji troskovi voznje i odrzavanja.

 

P.S. Iz mojih saznanja, fabricki akumulatori su losi, gume nisu za hladno i mokro, osim toga ne bi trebalo da su problematicni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Хвала људи баш ми значи свака ваша информација :zdravo:

био данас до продавнице и то су баш ти последњи изложбени модели 2007 год и без гаранције,

В-3 је савршен мотор за мене и моје габарите, а сам изглед и како ми лежи :takoje:

 

сад само да преломим годишњу регистрацију од 12000 дин (нек је 10 без таблица)

То за акумулатор ми је напоменуо и продавац јер ем је електронац комплетно ем има фабрички аларм који га извуче брзо ... а за гуме сам чуо да тим фабричким људи нису нешто задовољни..

 

наравно, ако има још савета за и против увек сам расположен да чујем док :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Искамчи га још јефтиније. Немаш делове, треба да се мења акумулатор, а и реално, треба заменити и све флуиде, џеџи им тамо 4 године јер баш и није популаран... Не морају они теби да дају паре да га носиш, али не морају да извлаче профит од тебе - да буду задовољни ако остану на нули.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Да, тврд на цену, па му моторче џеџи 4 године. А пелцере неће да пусти ни у наредних 4. Овако, када изађеш кроз врата, продавац није ничим обавезан према теби - какогод, буди и ти упоран и нађи и алтернативу/алтернативе, ако човек не попушта.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed
то су баш ти последњи изложбени модели 2007 год и без гаранције

 

Ja mislim da garanciju imas zagarantovanu 2 godine, bez obzira na starost motora i sta god da ti on kaze. Jedino ako bas ne stoji u ugovoru da ti pristajes da kupis proizvod koji nema garantni rok. Raspitaj se malo.

Inace meni se onaj sivi bas svidja, mada ne volim kruzere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Hahaha.... koje su to ludaci....

 

Jesenas bila cena 1300 eura, ja im nudio 1200 i da pazarim, njima bilo to ispod casti... A sad 1100 u oglasima.

 

Plus sad po zakonu MORAJU da daju 2 godine garancije! Ijaoooo.....

 

Dace ga oni i za 1000 samo da ih vise ne gledaju.

 

 

 

Inace, na vecini su moljci pojeli sedista, ima po koja fleka na hromiranim delovima, nekima su farovi pozuteli, a i nekoliko nih je preslo oko 400-tak km.... Tu i tamo neka plastika lepljena jer je neko nekako polomio (amblem, ruckica, tako to...)

 

 

 

Generalno - amerikanci bas voledu taj skuter/motor. Ni ja nemam nista protiv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

ма невреди се са стоком расправљати 115.723дин и тачка :stabre::lud: ја кажем данас ајде плати ми барем прву регистрацију :moto3:

он каже неможе ни динар доле, а ја па 4 године је стар, гуме ћао, аку ћао, уља ћао ... кад он: па добијаш нов аку неформиран :lol:

 

кажем му имаш мој број ако оћеш да спустиш за регистрацију јави се да завршавамо ако не ЋАО :nanana::zdravo:

 

и одем ја тако кад код Ком.банке у Скојевском насељу стаје један црно-црвени В3 са налепницама БМВ и вози га чича од 50-60 банки, али моторче изгледа екстра :care: и каже да је задовољан :takoje:8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Право да ти кажем, ако бих куповао "егзотику" (у смислу, нема сервиса нити делова), глед'о бих можда да искамчим од оних Крагујевчана оног што личи на BMW Scarver-а. Ни они их се нису нешто напродавали јер су лупили цену.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

ОК, којих из КГ-а :zbunjen: нема нигде на нету, а да идем тамо нешто баш нисам при времену... приде тражим аутоматик... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ако немаш неку повреду, па те жига кад шалташ ногом, батали аутоматик. Немо' да си конформиста...

 

Мислим на ове Крагујевчане - "Орион" и модел кога су назвали "Крузер": http://www.orion-kg.com/srpski/motor_cruiser.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja