Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR650 SE

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200 GSA
4 hours ago, LuckyVladano said:

Cekaj bre, a cime ces u Mongoliju?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

GS1200, drug.. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Odlican ti je motor, vidi se da je dosta ulozeno u njega. Samo strpljenja dok se pojavi neko ko hoce bas taj model tako skockan. Meni je prvom zanimljiv, samo.... Srecna prodaja

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200 GSA
1 minute ago, hakala said:

Odlican ti je motor, vidi se da je dosta ulozeno u njega. Samo strpljenja dok se pojavi neko ko hoce bas taj model tako skockan. Meni je prvom zanimljiv, samo.... Srecna prodaja

Hvala prijatelju.. motor će biti na prodaji još 20-tak dana dok ne krenem za Mongoliju..posle necu biti tu 2 meseca, tako da ako se ne proda do tada, ostaje u kući..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200 GSA
4 hours ago, zemunac72 said:

Greota da novce od ovakvog motora proteras kroz auspuh,greota.

Puno je ulozeno u ovaj motor ljubavi i novca i moram priznati da jesam vezan za ovaj motor jer mi je treci po redu DR do sada, ali moram biti objektivan, nema svrhu da mi stoji i ne vozi se..  Imao sam jedan ovakav SE model ranije i prodao ga drugaru, posle nisam mogao par godina da nadjem takav pa sam kupio model iz 1995 godine..nikako sa tim modelom nisam zadovoljan bio posle SE modela.. taj iz 1995-te god ima kurblu i 30tak kila je tezi  ali skroz drugaciji od ovog modela..Ovaj DR650 SE je druga prica, posebno sa ovim novim vesanjem.. Bio sam sumnjicav kada sam mu porucivao ovaj Acerbis od 25litara da mi ne bude tezak na terenu, ali kada sam ga ugradio, moram reci da se jos lepse vozi..sam taj rezervoar je mnoogo laksi od onog fabrickog metalnog i spušten je ka napred, tako da mu je teziste odlično čak i kada je pun do čepa.. Uglavnom po meni BestBuy dual sport adventure model za duge staze..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne sumnjam da je dobar dr, al' gde mu natakari ovaj vetrobran, stoji mu ki piletu sise  ... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja