Jump to content

Moto Zajednica

Kymco agility 16+ 200i kupovina

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Pozdrav drustvo,nov sam ovde,i prvi put uzimam nesto jace od 50cc. Za oko mi je zapao ovaj model,pokusao sam da trazim na internetu nesto vise o njemu,ali ne pise puno toga. Da li neko od vas ima neka iskustva,ili zna nesto vise o ovom skuteru. Mogu vam poslati oglas,ali mislim da ga i vi lako mozete naci,jer je jedini na sajtu PA. Hvala unapred ,pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Kod ovog skutera dobijas dosta za ulozen novac i mozda je najbolji odnos cena - kvalitet.

Ja trenutno imam agility 50 sa preko 30.000km bez kvarova, svakodnevno se vozi za dostavu brze hrane.( vise vozaca ga vozi, otezani uslovi eksploatacije, itd )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Nisam imao vremena da pisem.

Evo da se i pohvalim da sam uzeo ovaj skuter. Za sada sam prezadovoljan iako jos nemam polozeno :) Nema ogrebotinu, servisna knjiga, garancija jos god dana,sve ful, ceka me sada servis u ovlascenom servisu zbog produzetka garancije i to je to.  Jako lepo vuce i mene i devojku( 95kg +60kg ). Mislim da sam sada miran par godina osim ako apetiti ne porastu,a novcanik to dozvoli :) Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

2015 godiste,presao 8000km , 1850e cena, Sada me ceka servis,trebaoo je biti uradjen na 7500 nadam se da mi momci u servisu nece praviti problem zbog 500km,a za sledecu sezonu sigurno i gume i kocnice. Mozda sam zbog toga mogao spustiti malo cenu ali nisam hteo ni da bude bezobrazan jer je motor stvarno kao casa. Nema nikakvu falinku koliko sam primetio do sada. Veliki tockovi,jako prijatan i udoban za voznju, Mislim da ne moze vise od 100kmh,ali do 80 stvarno jako lepo ubrzava. Super podnosi dvoje,dovoljno mali da se provlacis kroz saobracaj, sto meni odogovara, a mislim da ce biti ok i za neka bliza putovanja. Sve u svemu prezadovoljan sam za sada . Vreme ce dalje pokazati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Sve sto je lepo kratko traje... Dao sam drugaru motor da se provoza i on je pao sa njega. Drugar je ok sto je najbitnije. Da li neko zna nekog majstora u Novom Sadu, da oteram motor na popravku,plastike sa desne strane su sve izguljene,a mislim da su i vile otisle,ne bi ih ispravljao vec bih sve novo i original stavio na njega,a ne bih da ga vozim u ovlasceni jer ce da mi skinu kozu sa ledja za ruke. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja