Jump to content

Moto Zajednica

31.05.2015. Medjunarodna moto trka “Nagrada Vršca 2015”

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Obaveštavamo  Vas  da  AMK “Dijamant” iz Aranđelovca  31.05.2015. sa početkom u  12 h organizuje medjunarodnu moto trku “Nagrada Vršca 2015” na stazi Pilotske akademije u Vršcu.

                Očekuje se učešće oko 120 takmičara iz Srbije i desetak zemalja u okruženju.  Trka se boduje za Otvoreni šampioant Srbije u svim disciplinama Road Racing – brzinskog motociklizma (125 cm3,  Formula 600 cm3, Formila 1000 cm3, 600 cm3  Super sport i 1000 cm3 Superstock), kao  i za šampionat Istočne Evrope (Balkana) i Otvoreni šampionat Srbije u Moto Klasik takmičenju – trke starovremenskih motocikala (sve tri divizije).

                Poučeni iskustvom iz prethodnih godina očekujemo prisustvo oko 5.000 gledalaca. Nacionalna televizija RTS je potvrdila dolazak na ovo takmičenje, gde će napraviti ekskluzivnu polučasovnu reportažu.

                Pozivamo Vas da se kao medijski pokrovitelj ovog takmičenja uključite u najavu i reklamiranje trke na Vašem sajtu I forumima, kao i da na dan održavanja trke izveštavate ljubitelje motociklizma o toku i rezultatima takmičenja.

                                U nadi da ćete se ukljućiti u najavu I izveštavanje sa ovog velikog takmičenja,

Srdačno Vas pozdravljamo

 

SPECIJALNO:

                Dragi moji  prijatelji ljubitelji motociklizma,

                Pozivam Vas da 31. maja 2015. godine dođete na stazu Pilotske akademije u Vršcu i da uživate u vrhunskoj  predstavi  vozača na dva točka.

                Vrlo sam nesrećan zbog činjenice da neću moći da učestvujem na ovom takmičenju, jer sam imao vrlo težek pad na trci u Grčkoj 19. aprila i tom prilikom zadobio veoma teške povrede (prelom dva vratna pršljena, dva leđna pršljena, prelome leve šake, desne ključne kosti i jednog rebra).

                Koliko sam nesrećan zbog neučestvovanja na ovoj trci, ipak sam daleko srećniji zbog činjenice jer  su mi zvanično na Ortopedksoj klinici na Banjici rekli i postavili dijagnozu (citiram “Samo te je mikton delio od oduzimanja gornjih I donjih ekstremiteta.” ) . Šta reći na kraju…

                Bio sam u vrhunskoj formi  i prikazao odličnu vožnju u Grčkoj, ali jedan nesmotren trenutak je doprineo da sam sada zaokružio 52 preloma  u dvadeset  različitih kalendarskih sezona.

                HVALA  VAM  SVIMA  KOJI  STE  SVIH  PROTEKLIH  DECENIJA  BILI UZ  MENE. OSTAJE MI DA SE NADAM DA ĆU SE OPORAVITI DO KRAJA GODINE I DA ĆU SE TOKOM ZIME PRIPREMITI ZA OPROŠTAJNE TRKE U 2016. GODINI – TRKA SVETSKOG ENDURANCE ŠAMPIONATA “24h BOL  D’ OR” U FRANCUSKOJ I ZA OPROŠTAJNU TRKU U “MOM GRADU” VRŠCU.

-          AMK” DIJAMANT” JE 6 PUTA BIO EKIPNI ŠAMPION  JUGOSLAVIJE I SRBIJE (1996,2003,2004,2008,2009 i 2010. GODINE);

-          AMK “DIJAMANT” JE DO SADA ORGANIZOVAO  26  TRKA ZA ŠAMPIONAT ISTOČNE EVROPE (BALKANA), JUGOSLAVIJE  I  SRBIJE;

-          Kule Perišić  JE NOSILAC 11 ŠAMPIONSKIH TITULA ISTOČNE EVROPE, JUGOSLAVIJE I SRBIJE , A  SEDAM  PUTA  JE  I  NAJUSPEŠNIJI SPORTISTA OPŠTINE ARANĐELOVAC.

-          AMK “DIJAMANT” JE  IZNEDRIO I NAJVEĆE TALENTE I VRHUNSKE VOZAČE U POSLEDNJIH 20 GODINA (Radivoje Đurić – Fanđo, Živković Miroslav, Nanad Petrović Šone, Željko Staničić,Đorđe Jovanović, Zvonko i Nenad Perišić i još pedesetak drugih takmičara).

-          OVE GODINE NOVI KULETOV UČENIK, PREDRAG ISIDOROVIĆ IZ BARAJEVA, POSLE DVE TRKE VODI U GENERALNOM PLASMANU ISTOČNO EVROPSKOG ŠAMPIONATA U KLASI 600 FORMULA.

               

 U Arandjelovcu,

06.05.2015. god.

 

Kontakt:

PR takmičenja

Milena Jovanović

061 63 69 848

Dragoslav Perišić

063 614 785

Tel/fax: 034 6 741 320

e-mail: dijamants@ptt.rs                                                                                           ORGANIZATOR TAKMIČENJA

                                                                                                                                                  direktor  AMK  „Dijamant“

                                                                                                                                                          Dragoslav Perišić

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Dajte malo profesionalnosti na tom mikrofonu a ne koje pijaniji njegov mikrofon...Kuletu strogo zabraniti da se za isti hvata Ali posto je on tamo boss tesko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Dajte malo profesionalnosti na tom mikrofonu a ne koje pijaniji njegov mikrofon...Kuletu strogo zabraniti da se za isti hvata Ali posto je on tamo boss tesko...

 

Da li je ambulantno vozilo opet išlo u pogrešnom smeru?  :D  ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja