Jump to content

Moto Zajednica

Potreban majstor iz Novog Sada

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Potrebna mi je usluga majstora ili nekog sa dobrim znanjem iz NS-a ili okoline da pogleda mehanicko stanje jednog TDM-a kako ja nebih gazio 350 km uzalud,a i da dodnjem nisam bas preterano kompetentan da mogu proceniti stanje masine.

Ovo bi trebalo da se odradi sutra ili prekosutra kako bi ja u ponedeljak dosao po motor ako je u relatvno OK stanju.

 

Prvo mi je Bokilic pao napamet ali je covek zauzet do srede.

 

Naravno ad ovo ne mislim da neko radi besplatno.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Resena stvar. Ovim putem zelim da se zahvalim JevtiNS koji je pogledao motor umesto mene i ustedeo mi ceo dan voznje i dosta kinte za gorivo koje bi potrosio uzalud .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Samo vlasnik nije naveo da je akumulator za zamenu,Ručica kočnice slomljena,žmigavac zadnji desni razbijen,lančanici lepo naoštreni........Ja sve to slikao u malo ozbiljnijoj rezoluciji poslao i *zeka* sad sam odluči.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

E da su samo rucica i migavac , vec pordjali stapovi, ogrebotine, crni silikon koji viri izmedju glave i cilindra, rdja na sve strane , los rad motora itd, a takvo stanje samo govori o odrzavanju u predhognim godinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Mrzim takve prodavce! Brate reci tako i tako je i kraj price... Niko nije lud da sve to ne vidi, samo ovim ustedi novac buducem kupcu! 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Može sve to da se dovede u neko pristojno stanje samo treba mnogo vremena i ljubavi uz nešto novaca.

Ne bi da ljudi pogrešno protumače ima i mnogo gorih motora može to da se sredi.Najveći problem je to što prodavac ne kaže očigledne stvari šta je tek sa onim koje se ne vide baš tako lako,koje možda ni ja nisam uočio za 20 minuta pregledanja.

Ja lično bi da imam viška para dao neku ponudu za taj motor i ako ga kupim lagano imao zimsku zanimaciju i satisfakciju vraćanja jednog motora u život.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Nije ja sam čekao da ga oni pogledaju pa onda išao.Oni se nisu dogovorili oko cene ponudili su 300 evrića više nego što ja smatram da taj motor vredi.Mogu misliti kako su gledali onog što su uzeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Nije ja sam čekao da ga oni pogledaju pa onda išao.Oni se nisu dogovorili oko cene ponudili su 300 evrića više nego što ja smatram da taj motor vredi.Mogu misliti kako su gledali onog što su uzeli.

pozdrav za jevtu zeku i shafta i ja sam bio da gledam taj motor svidelo mi se 2000godiste jeste da ima dosta km vise od mog jadnika za 15000 iako je mladji na prvi pogled nekako mi nije ulivao nadu neznam zasto jeste gume nove video sam sve ogrebotine ,rucicu ,niste videli da ni sajla km ne radi -pukla bio sam spreman da mu dam 200 e manjeal covek nije hteo sve sam zeki napiso pa ja onda otiso u Temerin gledo jednu tdm 8ako covek u pocetku trazio mnogo vise spustio mi za 300 e al ni tu mi nestonije stimalo a na kraju se vratih u NS i Kupim ovo sto sam kupio ---pozdrav e da se pohvalim iako je stariji 5 godina estetski je puno bolje stanje sve radi osim Akum.potreban nov i ima onu poznatu knedlu na 3000-3500 obr a jos je i registrovan do leta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Da nije demro.st kupio ovog TDM-a?,sve mi lici na to...

nisam taj kupio iako sam bio spreman da ga uzmem da je spustio malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja