Jump to content

Moto Zajednica

Sabor Motora Bunar Jagodina 2. Avgust 2014

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

2. Avgust 2014 Trece poredu druzenje u Selu Bunar kod Jagodine!

Kao i prosle dve godine Sabor Motora u Bunar

Pozivamo sve Ljude dobre volje na druzenje u Selu Bunrar kod Jagodine, kao i prosle dve godine sve je BESPLATNO!

Uzivo Muzika BESPLATNA HRANA PICE I ULAZ za sve Bajkere na vama je samo da napunite gorivo i da dodjete. Rucak ce biti odprilike oko 14h kuva se cuveni Pasulj (ko je bio zadnje dve godine zna o cemu se radi)

Oko 16h je Defile a u nedelju 3. Avgust Dorucak (Treznjenje )

 

Sto se tice prenocista imamo mesta za satore i imamo dve prostorije za spavanje treba vam samo vrece za spavanje da ne bude ko prosle godine na klupama

 

 

Kako da dodjete do nas od Jagodine starim putem za Kragujevac 12km udaljeno ili od Kragujevca nekih 30km

 

Bend Koi zeli da se prijavi za svirku i za sve informacije broj telefona je 0637488425

 

Prosle godine je bilo oko 150 Motora nadamo se dacemo ove godine to da premasimo :)

 

dk9msi4s.jpg

 

 

a82idoxh.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Tad sam u Santarovcu kod taste u kuci (celih 2km od vas) dolazim a verovatno ce doci vecina mojih prijatelja iz Road Rockersa vidimo se pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

OVO LICI NA PRAVO MOTORASKO DRUZENJE :takoje: SVAKA CAST ZA MAJSTORA IDEJNOG RESENJA

Promenio član banditkg
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Tad sam u Santarovcu kod taste u kuci (celih 2km od vas) dolazim a verovatno ce doci vecina mojih prijatelja iz Road Rockersa vidimo se pozz.

 

Druze dobrodosao hvala sto cete doci nadam se da cemo se provesti ludo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

OVO LICI NA PRAVO MOTORASKO DRUZENJE :takoje: SVAKA CAST ZA MAJSTORA IDEJNOG RESENJA

 

Druze trudimo se sad nam je treca godina vec prve godine smo krenuli iz ciste zajebancije imali oko pedesetak motora malo naroda muzikicu pustali na comp dok vec prosle godine bila veca i bolja organizacija uzivo bend postavljen sator nismo se ni nadali da ce biti nesto vise ljudi ono bum proculo se svuda bilo oko 150 motora bez malih motorcica preko 500 ljudi haos ludilo provod i onda smo resili da sad jos bolje bude odredili datum jos prosle godine i krenuli vec sa organizacijom. Bice opet muzikica bend iz Jagodine bice DJ koi ce pre njih da nas zabavlja imamo i goste iz auto kluba WIDE & LOW i tako svasta po nesto ali opet drzimo tradiciju sve gratis jer smo tako poceli i tako cemo dalje. Mi neidemo na to da zaradimo vec da se druzimo zaradu nemamo nikakvu 50 posto dajemo iz sopstvenih dzepova malo sponzori malo selo pomaze ali u svakom slucaju druzenje je bitno!

 

Dobrodosao i ti i svi koi zele da dodju bice nam drago!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Eto. Dolazim i ja iz Ratkovića. Ne znam da li ću moći da dođem motorom ali nekako dolazim

 

Vazi Zeljko bitno je da se dodje dobrodosao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Vec 14 bureta Piva stiglo jos se ocekuje :)1ooo.gif

 

Samo da javim da je doslo do izmene :) Nece biti toceno pivo jer smo imali problema oko tocilica pa smo presli na Limenke tako da znate pivo iz limenke ide :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Evo jedne dopune svi bajkeri i suvozaci dobivace pecat na ulazu radi pica i klope :) Znaci i bajker i suvozac imaju sve gratis :) Ulaz klopa pice :)

 

All For Friee ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Evo jedne dopune svi bajkeri i suvozaci dobivace pecat na ulazu radi pica i klope :) Znaci i bajker i suvozac imaju sve gratis :) Ulaz klopa pice :)

 

All For Friee ;)

Džabe piće!???Celo veče!!!???Svaka čast :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Evo jedne dopune svi bajkeri i suvozaci dobivace pecat na ulazu radi pica i klope :) Znaci i bajker i suvozac imaju sve gratis :) Ulaz klopa pice :)

 

All For Friee ;)

Džabe piće!???Celo veče!!!???Svaka čast :care:

 

Sve se moze kad se hoce :) je jeeee

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Da se samo zahvalim Srletu i svim clanovima njegove druzine na nesebicnom gostoprimstvu i doceku.Prava prijateljska atmosvera i nista vise od ovoga i netreba da bi bilo prelepo svima.I danas mi nije jasno dali sam bio kod kumova na slavi ili na moto zurci ili saboru kako god.I samo jedan mali predlog za sledeci put.Odstampajte kakve lepe majice da se mogu kupiti za uspomenu i da se bar na neki nacin oduzimo za onakav docek.Ziveli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Zena i ja smo jako zadovoljni kao da smo bili na nekom porodicnom skupu,iako je cela prica privatna odlicno organizovano,uvece bili kod taste u Santarovcu i slusali muziku sa skupa,posto smo 3 km odatle veliki pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Zürich Jagodina Selo Bunar
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R ,Yamaha DT125R

Posle krace pauze da vam se zahvalimo svima i koi su dosli i koi nisu docice sledece godine :) Slike stizu uskoro okacicemo ih ovde :) Jedna informacija bilo je preko 220 motora do te brojke smo dosli udaranjem pecata posle vise nismo :) otislo je 1280 limenki piva plus druge zajebancije :) Hvala vam jos jednom :) Sledece godine pravi se 1 i 2 avfust cisto da znate i planirate :)

HVALA HVALA HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja