Jump to content

Moto Zajednica

Servisi za Sprint kineze

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Buduci da je Isa ispljuvan i dobar je samo za izbjegavanja ima li neko iskustvo sa ova dva servisa u Beogradu?

 

BEOGRAD  “Kart Moto” Mice Popovica 14  064/127-56-10

BEOGRAD “Deki“ Mehmeda Sokolovica 37/1 063/237-610

 

Citav spisak na http://www.sprintscooters.com/servis.html pa dajte komentar i na ostale ako ih imate za ljude iz ostalih gradova

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Deki vise nije Sprint serviser, Kart Moto nikad nisam uspeo da dobijem na telefon

Servis u Smederevu odlican ( Kosac), i u N.S. fenomenalan. Mislim da takodje Boban iz D.Tucovica (malo povise Ise, prema Gradskoj bolnici) moze da upadne u pricu, jer prodaje i servisira Jinlun , DragonFly mi je rekao da ima odlicno iskustvo sa njim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: ScootWorkshop -Zemun
  • Motocikl: Piaggio-vise komada

pozdrav,ako si iz Zemuna ili blizu njega imas servis u Novogradskoj 25(blizu gradskog stadiona)'' Ryu'' motors, ,koji je ovlasceni serviser sprint skutera,evo ti sajt ,tu imas i kontakt telefon i sve ostalo! pozdrav!moj drug je odradio par servisa,nikakvih problema sa njima nije imao...sto bi rekli ispostovali su ga :)

 

www.ryumotors.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Treba proveriti koji je "servis", a koji je servis.

 

Juce je Slayer zvao ono sto Sprint zove ovlasceni servis da mu nasteluju ventile, odgovor je bio da oni to ne rade i da ide u NS.

 

U principu, dosta njih su prodavci koji su prosli osnovnu obuku sastavljanja motora iz sanduka, uz zamenu ulja i svecica, tako da lista servisa ne pomaze puno.

 

Ipak ocekujem da ako mi se desi kvar na motoru u blizini npr. Kragujevca, odem servis koji se tamo nalazi i da ga tamo i popravim, a ne da mi kazu ne radimo mi to nakon sto se jedva dovucem do tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

Nismo ovlasceni servis,al smo i mi imali losa iskustva sa doticnim osobama iz dimitrija tucovica...saradjujemo shto se tiche delova sa Mass Technic-om iz novog sada po pitanju delova...

da nastelujemo ventile naravno da umemo i radimo,i sve ostalo sto moze da muchi vasheg azijata mozhemo da reshimo...

shto se tiche servisa za kineze,neka nichu ko pechurke,shto vishe,to bolje...na kraju ce kvalitet usluge,kvalitet rada,poshtovanje rokova,garancija i odnos prema klijentu prevagnuti da sam vlasnik dotichnog azijata odluchi kod koga ce da servisira i kome ce poveriti svog ljubimca.

Boris bmotobgd 060-37-47-951 064-037-67-20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja